Arī Kurzemē būs rallija ROAD posms

09.04.2013

Pērnā gada vasarā, portāla www.atputasbazes.lv rīkotajā tūrisma rallijā „Minhauzena nerātnības Ziemeļvidzemē”, daudziem dalībniekiem iepatikās ROAD posms. Arī šīs vasaras pasākumā „Kurzemes labumu tūre” 27. jūlijā jūs atkal gaida ROAD ātruma posms! To organizē www.atputasbazes.lv sadarbībā ar LatvianBaja Rally organizer team.

Tiem, kuri piedalīsies pirmo reizi, mazliet paskaidrosim. ROAD posma galvenais mērķis ir pēc iespējas precīzāk ievērot norādīto vidējo ātrumu. Tas nozīmē: ja norādīts vidējais ātrums un distances garums, tad visā šajā distancē jācenšas braukt pēc iespējam tuvāk norādītajam vidējam ātrumam.


Kurā no maršruta posmiem notiks ROAD, pagaidām vēl neatklāsim. Atgādināsim tikai, ka sāksim meklēt Kurzemes labumus pie maizes ceptuves „Lāči” un pabeigsim viesu namā „Ēmužas” Talsu novada Vandzenes pagastā.

Rezultātus skatīt šeit.

Komentārs rakstam: Arī Kurzemē būs rallija ROAD posms

es.
04.08.2013 12:08:39
ROAD posms bija superīgs. Priekš pirmās reizes ļoti patika, un zinu ka nākamgad ja būs sacensībās tāds posms priecāšos gan es gan visa komanda.
Nezinu gan cik tas ir reāli bet viens ieteikums vai tiešām nav iespējams, kad pa posmu tomēr nebrauc citas mašīnas. Īstenībā nebija patīkami kad uz līkumiem iznesās dvas mašīnas pēķņi pretim. :) Gan tajā brīdī, gan pēc tam kad lai pa pitekļiem saprastu kāds tālāk ceļš.
Bet tā tiešām posms patika un brauksim vēl.
Paldies organizatoriem.
Uldis
30.07.2013 22:07:35
Kļūdas bija organizatoru apraksta 7 punktā
Kārlis
30.07.2013 07:07:44
Paldies par Road posmu Piedalijos pirmo reiz šādā posmā. bija kļūdas bet man šis vislabāk patika Adrenalīns ...
Dace
29.07.2013 12:07:32
Un kā ar to posmu kur vidējam ātrumam bija jābūt 70? Un vidējais ātrums nav maksimālais ātrums.
Gvido Ķirsons
29.07.2013 12:07:48
Labdien.Vidējais ātrums visur, arī Latvijā, ir vienots jēdziens.
Dalībniekiem bija jāņem vērā kad lai pirmajā kilometrā atgūtu kavēto laiku, jo startēja no vietas, bija jābrauc ar lielāku ātrumu nekā 60 km/h.

Pirmā kilometra robežās tas bija pilnībā iespējams jo ceļš speciāli tika izvēlēts taisns un plats.Tad kad laika kavējums tika atgūts bija precīzi jāseko līdzi gan hronometram, gan automašīnas odometram un precīzi sekundi sekundē jāseko pavadītajam laikam un nobrauktajam attālumam.

ROAD sacensībās dalībnieki rallijā cīnās savā starpā par sekundes desmitdaļām.

Protams lai visiem dalībniekiem būtu pilnīgi vienādi nosacījumi, tad visas automašīnas ir jāaprīko ar TERATRIPIEM ( speciālas attāluma mērierīces rallijam), bet tas visu to pasākumu tikai sadārdzinās jo šī ierīce maksā ap Ls 200.

Ar cieņu,
Gvido Ķirsons
VAS „Ceļu satiksmes drošības direkcija”
Liepājas nodaļa, priekšnieks
Tel. 63489189
Mob. 29241129
Gvido.Kirsons@csdd.gov.lv
http://www.csdd.lv
Dace
29.07.2013 11:07:53
Es startā prasīju vīrietim vai braukt pa līkumainiu zemes ceļu, kur koplietošanas satiksme nav slēgta, ar vidējo ātrumu 70 km/h stundā ir droši/ man atbildēja, ka pilnīgi droši, bet tad kad mēs trasē sākām nesties ar 115 un vēl vidējais 70 nebija sasniegts, tad man palika dīvaini. mašīnās taču arī ir bērni. Pie kam trases garums neatbilda norādītajam, bija par kādu kilometru mazāk, kas ļoti iespaido gala rezultātu.
Inga
29.07.2013 10:07:40
Citās valstīs šis jēdziens vidējais ātrums ir skaidrs , tikai Latvijā tas ir miglā tīts. Ja mēs skaitam , ka startā ir ātrums 0, tad lai trasē dabūtu vidējo ātrumu 5km 60km /h mēs nekādi nevaram braukt uz 60, bet šeit bija jābrauc pat lēnāk. Lūgums izskaidrot , kas Latvijā ir vidējais ātrums?
Vārds
Komentārs

Drošības kods:  
Viesnīcu preces,rotaļlietas
Nissan Norde
Avis Auto noma
Latvijas Nafta
Rust N Drive
fsudio.lv
MSA group
AtputasBazes.lv