Jo ātrāk, jo lētāk

19.03.2013

Tā tikai šķiet, ka vasara vēl aiz kalniem. Atpūtas un ceļojumu laiks pienāks pavisam drīz un par to jau jāsāk domāt laikus. 2013. gada 27. jūlijā tūrisma portāls www.atputasbazes.lv aicina piedalīties kārtējā tūrisma rallijā – brīvdienu izbraucienā „Kurzemes labumu tūre”.

Brauksim un meklēsim gan vēdera, gan acu priekam tos labumus un pārsteigumus, kādus spēj piedāvāt tikai Kurzeme. Tūrisma rallijs sāksies pie maizes ceptuves „Lāči” Babītes novadā un noslēgsies viesu namā „Ēmužas” Vandzenes pagastā Talsu novadā. Arī noslēguma pasākumā būs labumu labumi - ēdami un dzerami, aplūkojami un taustāmi.

 

Visu vakaru un arī nakts ballītē spēlēs populārā grupa „Lauku muzikanti” un priecēs Nacionālā teātra aktieris Ainārs Ančevskis.
Biļešu Serviss jau sācis biļešu tirdzniecību tūrisma rallijam „Kurzemes labumu tūre”. Jo ātrāk iegādāsieties biļetes, jo lētāk. Saprotams, jo tuvāk rallija dienai, jo sanāks dārgāk. Martā, aprīlī, maijā biļete maksās 7 Ls, jūnijā – 8 Ls, jūlijā – 9 Ls. Atgādinām, ka bērniem līdz 12 gadu vecumam dalība ir bez maksas.

Komentārs rakstam: Jo ātrāk, jo lētāk

lidonite
02.08.2013 13:08:48
Mēs arī gribētu uzzināt, kad būs nākamais rallijs!?
Pārdaugavas SAS
31.07.2013 19:07:03
Ļoti jauks maršruts! Vienīgi Ugāles aptiekas koordinātes bija neprecīzas. Kurā novadā būs nākošais maršruts? Iepriekšējās reizes jau rallijā bija info par nākošo? Vai tiešām tas ir viss? Latvija taču ir tik skaista un daudz ko redzēt!
Vārds
Komentārs

Drošības kods:  
Viesnīcu preces,rotaļlietas
Nissan Norde
Avis Auto noma
Latvijas Nafta
Rust N Drive
fsudio.lv
MSA group
AtputasBazes.lv