Lustīgākais šā gada karnevāls

15.01.2013

Tādā piedalīsimies 23. februārī: tūrisma rallijā – brīvdienu izbraucienā „Vidzemes pavasara karnevāls”. Kā parasti tūrisma portāla www.atputasbazes.lv rīkotajos pasākumos, netrūks ne pārsteigumu, ne jautrības, ne piedzīvojumu, ne vēl līdz galam neizzinātu vietu iepazīšanas. Lai mums visiem šajā dienā būtu jautrāk, pārsteigumus gaidīsim arī no jums, cienījamie dalībnieki. Cik krāsaina un atraktīva būs šī diena, noteiksim mēs paši visi kopā.

 Labprāt satiksim budēļus, musketierus, prinčus un princeses, mūkus, raganiņas, putnus un zvērus un vēl, un vēl – ikvienu masku, kādu vien fantāzija spēj iedomāties. Vēlams – ar mazu pavasara „piesitienu”. Tāpat visi kopā priecāsimies par interesanti noformētām automašīnām. Jāpiemin, ka mūs patiešām ļoti gaida Ikšķiles, Ogres, Ķeguma, Lielvārdes, Ērgļu un Madonas novados. Būsim krāsaini, koši, atraktīvi, izdomas bagāti, lai līdz galam izbaudītu karnevālu mēnesi – februāri un jau pasniegtu roku pretī pavasarim. Iespējams, kāda no balvām gaida tieši jūs.

Komentārs rakstam: Lustīgākais šā gada karnevāls

Jolanta
25.01.2013 16:01:24
Tad jau pēc tam visi maskotie 9.martā uz Siguldu Ziemas festivāla ietvaros pa dienu Bobsleja trasē autogrāfus un adrenalīnu vācot kopā ar ledus trašu zvaigznēm un karaļiem un vakarā piedaloties karnevālā.
Vārds
Komentārs

Drošības kods:  
Viesnīcu preces,rotaļlietas
Nissan Norde
Avis Auto noma
Latvijas Nafta
Rust N Drive
fsudio.lv
MSA group
AtputasBazes.lv