Minhauzens noņem cepuri un dziļi paklanās

02.08.2012

 Visi vasaras tūrisma rallija „Minhauzena nerātnības Ziemeļvidzemē” dalībnieki! Uzdrošinos jūs nosaukt par saviem labākajiem draugiem, jo tikai minhauzenisks gars spēj godam izturēt tik svelmainu dienu un dažu labu nebūšanu, kas piemeklēja pa ceļam. Ja es esmu ar kaut ko slavens, tad nevis ar to, ka šad tad kaut ko izdomāju, bet gan ar to, ka vienmēr izpildu savus solījumus. Jūs tāpat – solījāt paši sev, ka 28. jūliju veltīsiet Latvijas apceļošanai, un savu solījumu godam turējāt. Jūsu, visu dalībnieku priekšā, es noņemu cepuri un dziļi paklanos.

 Paklanos arī viesu māju, tūrisma informācijas centru, muzeju un pārējo ciemiņu uzņēmēju priekšā! Ikviens no jums darīja, ko varēja, lai šī diena tūrisma rallija dalībniekiem, neskatoties uz grūtībām, būtu pozitīvu emociju pilna un sagādātu tikai prieku. Paldies par smaidiem, paldies par cienastiem, par improvizētajām āra dušām un katru it kā sīkumu, kas kopumā radīja pozitīvu emociju buķeti.

 

 

Nākamais tūrisma rallijs – brīvdienu izbrauciens notiks 2013. gada 23. februārī un būs veltīts karnevāla tēmai. Organizatori sola, ka ņems vērā visus jūsu ieteikumus un vēlmes, jo tūrisma rallija koncepcija tiks mainīta. Paliks galvenais – savas zemes iepazīšana. Laipni gaidīti! Es arī tur būšu katrā ziņā, un – ja ko solu, tad savu solījumu turu. Uz tikšanos!

 

 

Vienmēr Jūsu –
Minhauzens

Minhauzena teikto pierakstīja
portāls www.atputasbazes.lv

Komentārs rakstam: Minhauzens noņem cepuri un dziļi paklanās

Es- TAS pats
03.08.2012 14:08:27
Sveiki, sveiki! Jā man patika šis tūrisma rallijs, visvairāk tās šinšilas, trusīši un viesu nams "Baltakmeņi" , Zaļumballe-patika neinteresantākā...nākamajās reizēs taisiet labākas...
Vēl varētu vairāk tādus ROAD taisīt, bet kaut cik mazliet saprotamākus punktus, citādi neko nesapratu...
Un par karnevālu - laikam mana komanda brauks, bet ziemā rēķiniet ātrāk...
Solvita
03.08.2012 12:08:35
Paldies par lielisko pasākumu!!!
Zinu, ka tāda mēroga pasākumus organizēt nav viegls darbs.Arī mūsu komanda nepaspēja uz visiem kontrolpunktiem,bet mēs par to nebēdājam, jo mūsu rīcībā tagad ir rallija ceļvedis - kaut vai visus maršrutus varam atkal izbraukt, mierīgi un lēnām:) Ar nepacietību gaidīsim nākamo ralliju!!!
Liene
02.08.2012 22:08:04
Vēlreiz Liels paldies Minhauzenam par lielisko atpūtu aizñemtajà ikdienà. Tiekamies karnevàlà
Vārds
Komentārs

Drošības kods:  
Viesnīcu preces,rotaļlietas
Nissan Norde
Avis Auto noma
Latvijas Nafta
Rust N Drive
fsudio.lv
MSA group
AtputasBazes.lv