Labdien ! Paldies visiem tūrisma rallija dalībniekiem!

27.02.2012

Jūs esat un būsiet tie labākie! Kā jau bijām teikuši - galvenais, lai aizvadītā sestdiena, 25.februāris, Jums paliek atmiņā kā jauki pavadīts brīvdienu izbrauciens. No savas puses centāmies, lai “bedres un neceļi” nesabojātu garastāvokli un, tiekot pāri dažiem starpgadījumiem, visi kopā pavadītu jauku vakaru lieliskajā Jaunmoku pilī.

Dažas nianses, kas noteikti interesētu 25. februāra tūrisma rallija dalībniekus. Par BalticMiles punktiem. Tiem dalībniekiem, kas starta vietā bija saņēmuši BalticMiles kartes ( uz vietas reģistrējās vai aizpildīja pieteikuma anketu www.balticmiles.lv), lūgums - atsūtiet savas komandas kapteiņa vārdu, uzvārdu, BalticMiles kartes numuru ( ja komandā bijāt vairāki BalticMiles klienti , tad viņu datus arī uz e – pastu inara@atputasbazes.lv ). Šīs nedēļas laikā Jūsu BalticMiles kontā tiks ieskaitīti 50 BalticMiles Punkti .

Tūrisma rallija ‘’ Muižkungu pēdās Zemgalē “ pirmās , otrās un trešās vietas ieguvējiem tūrisma rallija kopējie punkti pārvēršas arī par BalticMiles Punktiem. Lūgums šīs komandas kapteiņiem sazināties un pieteikties (atsūtot uz norādīto @ savu vārdu, uzvārdu un BalticMiles kartes numuru)!

Kontaktinformācija : inara@atputasbazes.lv vai mob. + 371 26662993

Visi rezultāti būs pieejami š.g. 28.februārī - portālā - www.turismarallijs.lv .

Šodien - 27. februārī - plkst. 22.10 būs sižets par rallija dienu - LV 7 ( Reģionālo programma virszemes apraidē )

Ja rodas kādi jautājumi, droši rakstiet ! Gaidīsim un atbildēsim!

Protams, tiekamies nākamajā brīvdienu izbraucienā š.g. 28. jūlijā - “Minhauzena nerātnības Ziemeļvidzemē” (starts -" Raganas Ķēķī"). Vidzeme jau gatavojas uzņemt viesus.


Ar cieņu ,
tūrisma portāls www.atputasbazes.lv
 

Komentārs rakstam: Labdien ! Paldies visiem tūrisma rallija dalībniekiem!

Pārdaugavas SAS
07.03.2012 22:03:54
Milzīgs paldies par jauko pasākumu: daudz jauna un interesanti piedzīvojumi, pozitīvas emocijas. Nu ir "Āķis lūpā"- gaidām Minhauzena nerātnības Ziemeļvidzemē".
Ligita
27.02.2012 20:02:03
Paldies par jauko pasākumu!
Vārds
Komentārs

Drošības kods:  
Viesnīcu preces,rotaļlietas
Nissan Norde
Avis Auto noma
Latvijas Nafta
Rust N Drive
fsudio.lv
MSA group
AtputasBazes.lv