Jūs jautājat, mēs atbildam 3

23.02.2012

Vai tūrisma rallija "Muižkungu pēdās Zemgalē" laikā pilis un muižas būs arī apskatāmas? Un par to pašu samaksu vai būs papildus ieejas samaksa?

Tūrisma rallija laikā visiem dalībniekiem bez maksas būs iespēja apskatīt Jelgavas pils muzeju, Sv. Trīsvienības baznīcas Torni Jelgavā, Vilces muižu, Blankenfeldes muižu, Vecauces un Lielauces pilis, daļēji Jaunpils pili un visu Jaunmoku pili, arī Meža muzeju.

Mežotnes pili, Lielplatones un Zaļenieku muižas paredzēts apskatīt tikai no ārpuses, jo arī uzdevumi saistās tikai ar muižu parkiem.

 

Rundāles pilī telpās, kas paredzētas uzdevuma veikšanai, ieeja bez maksas. Ja vēlēsieties doties plašākā ekskursijā, tad tikai tūrisma rallija dalībniekiem un tikai šajā dienā biļetēm 50% atlaide.

Ar ieejas maksām jārēķinās: Tukuma Audēju darbnīcā (0.50 Ls no personas), Durbes pilī (0.50 Ls no personas), Džūkstes Pasaku muzejā (0.40 Ls no personas).

 

Ja vēlēsieties iegādāties suvenīrus, tad, protams, jārēķinās ar savām finansēm. Tāpat arī, ja vēlēsieties izmantot Jaunmoku pils kafejnīcas piedāvājumu. Toties cienasts Tērvetes dabas takās un Pils zupa pie ugunskura Jaunmoku pils pagalmā gan nemaksās neko.
Laipni gaidīti!
 

Komentārs rakstam: Jūs jautājat, mēs atbildam 3

Vārds
Komentārs

Drošības kods:  
Viesnīcu preces,rotaļlietas
Nissan Norde
Avis Auto noma
Latvijas Nafta
Rust N Drive
fsudio.lv
MSA group
AtputasBazes.lv