Jūs jautājat, mēs atbildam 2

14.02.2012

Cik km garš būs maršruts?

Kopējais maršruta garums apmēram 400 km. Tikai gribam atgādināt, ka Jums nav obligāti jāizbrauc visi kontrolpunkti (tie būs diezgan daudzi). Protams, katram ir vēlme uzvarēt un sakrāt lielāko iespējamo punktu skaitu, taču patīkamas balvas būs daudzās nominācijās un tās nevarēs nopelnīt ar ātrumu un kontrolpunktu „izskriešanu”. Katram paliek sava izvēle un sava veiksme.

 

Vēl vēlamies atgādināt, ka trijos kontrolpunktos, lai izpildītu uzdevumu, ir neliela ieejas maksa – Tukuma muzeja Audēju darbnīcā un Durbes pilī (Ls 0.50 no personas) un Džūkstes Pasaku muzejā (0.40 Ls no personas). Iespējams, ka arī kādā muižā vai pilī Jums piedāvās iegādāties suvenīrus par zināmu maksu, taču izvēle – iegādāties vai nē – ir tikai Jūsu ziņā un nekādi papildus punkti par suvenīru iegādi netiks ieskaitīti.

 

Arī Jaunmoku pils kafejnīcā, ja vēlēsieties kādu kārumu, jārēķinās ar savām naudiņām, taču Jaunmoku pils zupa pie ugunskura un cienasts Tērvetes dabas takās Jums nemaksās neko.

 

Vēl viena piebilde. Ja finišā (Jaunmoku pilī) ieradīsieties pēc noteiktā laika (pēc 20.00), no Jūsu kopējā punktu skaita tiks atņemti 100 punkti. Šoreiz tādi ir organizatoru noteikumi.

Pasākuma dienā biļetes starta vietā Jelgavā Rīgas ielā 11 iegādāties nevarēs. Biļetes varēs nopirkt Statoil degvielas uzpildes stacijās.Izmantojiet ērtāko iespēju, pērciet biļetes jau tagad! http://www.bilesuserviss.lv/lat/concerts/sports/cits/?concert=95048
 

Komentārs rakstam: Jūs jautājat, mēs atbildam 2

Vārds
Komentārs

Drošības kods:  
Viesnīcu preces,rotaļlietas
Nissan Norde
Avis Auto noma
Latvijas Nafta
Rust N Drive
fsudio.lv
MSA group
AtputasBazes.lv