Jūs jautājat, mēs atbildam

30.01.2012

Vai rallija maršrutā būs kādi papildus izdevumi ( ieejas maksas), ar ko jārēķinās? Vajadzētu to zināt laikus.

Jā, dažos tūrisma objektos, lai varētu veikt uzdevumu un apskatīt telpas un ekspozīcijas, ir neliela ieejas maksa katram dalībniekam. Šie objekti ir: Tukuma muzeja Audēju darbnīca (0.50 Ls no personas), Durbes pils (0.50 Ls no personas), Džūkstes Pasaku muzejs (0.40 Ls no personas). Taču – Jūsu pienākums nav apmeklēt gluži visus kontrolpunktus, izvēle paliek Jūsu ziņā un pēc Jūsu iespējām.

 

Rundāles pilī uzdevumus varēsiet veikt bez jebkādas ieejas maksas, taču, ja vēlēsieties apskatīt pili krietnāk un pamatīgāk, piedāvājam iespēju – tikai 25. februārī un tikai tūrisma rallija dalībniekiem Rundāles pils ieejas biļete maksās 50% no tās parastās vērtības.
Sīkāka informācija
http://www.rundale.net/153/

 

Dienas laikā, lai sasildītos, Jūs cienās gan Tērvetes dabas parkā, gan Jaunmoku pilī ar īpašo Pils zupu. Par šiem cienastiem nav jāmaksā nekas.

Ja vēlēsieties vakara gaitā izmantot Jaunmoku pils kafejnīcas piedāvājumu, tad gan jārēķinās pašiem ar savām finansēm.

Un vēl – vienā no kontrolpunktiem Jūs gaidīs meitenes, kurām ļoti garšo nelieli priežu zariņi un āboli. Tas ir mājas darbs – jau laikus meitenēm sagādāt cienastu: 25 – 30 cm priežu zariņu un pāris ābolīšus. Šīs mazās dāvaniņas, ja vēlaties meitenes iepriecināt un saņemt papildus punktus, lūgums sagādāt laikus.
 

Komentārs rakstam: Jūs jautājat, mēs atbildam

anita
01.02.2012 13:02:14
Būtiski ir atcerēties, ka mūsu piedāvājums – brīvdienu izbrauciens jeb tūrisma rallijs nav ātruma sacensības. Ātrākais ne vienmēr būs uzvarētājs, pie tam obligāts noteikums ir ievērot ceļu satiksmes noteikumus. Rallija ceļvedi saņemsiet pasākuma dienā starta vietā (vai internetā, ja tā vēlēsieties) un uzzināsiet, kādi objekti (kontrolpunkti) iekļauti maršrutā.

Nav obligāts nosacījums izbraukt visus kontrolpunktus un izpildīt visus piedāvātos uzdevumus – konkrēta maršruta izvēle Jūsu ziņā un pēc Jūsu vēlēšanās. Protams, punkti tiks skaitīti un būs uzvarētāji, taču būs arī daudzas citas nominācijas, kur patīkamas balvas varēs iegūt, piemēram, kā smaidošākā, kā ekstravagantākā, kā „muižkundziskākā”, kā asprātīgākā u.t.t. komanda.

Šis tūrisma rallijs domāts Jūsu un Jūsu ģimenes vai draugu atpūtai, izpriecai, izklaidei un labākai Zemgales iepazīšanai, iespējams, no nedaudz cita skatu punkta.

Līdztekus rallija ceļvedim brīvi (un reizēm tas varētu tiešām noderīgi) var izmantot kartes un auto navigāciju.
Sīkāka informācija arī pa tālruni +371 28380011 (Anita)
normunds
31.01.2012 20:01:12
brauksim pirmo reiz. ko derētu zināt iesācējiem
Vārds
Komentārs

Drošības kods:  
Viesnīcu preces,rotaļlietas
Nissan Norde
Avis Auto noma
Latvijas Nafta
Rust N Drive
fsudio.lv
MSA group
AtputasBazes.lv