Īpašie piedāvājumi ziemas tūrisma rallija - brīvdienu izbrauciena dalībniekiem

03.12.2011

Tikai šajā dienā – 25. februārī un tikai tūrisma rallija dalībniekiem ir sagatavoti īpašie piedāvājumi, kas ļaus ietaupīt un dažus objektus apskatīt bez maksas vai par puscenu. Šobrīd pastāstīsim par divām iespējām, par citiem piedāvājumiem – nākamajās ziņās.

 

Maršruts vedīs arī pa Rundāles novadu un, pieļaujam, būs vēlme apskatīt Rundāles pili – šo baroka mākslas brīnumu arī no iekšpuses. Pateicoties Rundāles pils atbalstam, tieši jums un tikai šajā dienā - biļetes par puscenu. Parasti, vismaz 2011. gada sezonā, Mazais loks (Parādes zāļu komplekss: Baltā un Zelta zāle, Lielā galerija, hercoga parādes un privātie apartamenti. Šajā maršrutā nav iekļauti hercogienes apartamenti.) pieaugušajiem maksā 2.50 Ls. Lielais loks pieaugušajiem (Parādes zāļu komplekss: Baltā un Zelta zāle, Lielā galerija, hercoga parādes un  privātie apartamenti, hercogienes apartamenti un izstāde "Mode Latvijā no 17. līdz 19. gadsimtam") – 3.50 Ls. Jums tātad biļete par puscenu.
 
 
Ja cenas 2012. gadā mainīsies, savlaicīgi darīsim to zināmu. Sīkāka informācija par Rundāles pili un apmeklējuma izmaksām http://www.rundale.net/153/.
Bez maksas jums būs iespēja apmeklēt Tērvetes dabas takas. Paldies Latvijas valsts mežiem! Jūs gaidīs īpašs pasākums „Piedzīvojumu medības Tērvetē” ar viduslaiku medību ieročiem muižkungu gaumē, meža dzīvnieku pēdu meklēšana, ugunskurs ar karstu tēju un tikai 25. februārī vārīto mežinieku putru muižkungiem. Citas aktivitātes pagaidām neatklāsim, jo – lai saglabājas neliela intriga.
 
 
Sekojiet līdzi jaunumiem ziņās! Mēs regulāri stāstīsim un informēsim.

Komentārs rakstam: Īpašie piedāvājumi ziemas tūrisma rallija - brīvdienu izbrauciena dalībniekiem

Vārds
Komentārs

Drošības kods:  
Viesnīcu preces,rotaļlietas
Nissan Norde
Avis Auto noma
Latvijas Nafta
Rust N Drive
fsudio.lv
MSA group
AtputasBazes.lv