Jūs jautājat, mēs atbildam 4

22.07.2011

Ļoti vēlos piedalīties tūrisma rallijā, vēl jo vairāk tādēļ, ka konkursā laimēju ielūgumu. Jautājums – vai var ņemt līdzi bērnus, viņi izturēs? Paskatoties kartē, brauciens būs tāls.

 


Jā, taisnība – izstrādātais tūrisma rallija maršruts šoreiz ir nedaudz garāks kā parasti. Taču tas ir tikai tādēļ, lai dotu pēc iespējas plašāku ieskatu Latgales tūrisma objektos ar domu –ja ne šoreiz, ja ne tieši 30. jūlijā, tad nākamreiz, kad atkal atbrauksiet uz Latgali, Jums jau būs gatavs ceļvedis, lai nokļūtu tieši tajās vietās, kas Jūs visvairāk interesē.
Noteikti iesakām braukt kopā ar ģimeni, kopā ar bērniem, jo vēl un vēlreiz atkārtojam: jums nav obligāti jāizbrauc it visi kontrolpunkti, maršrutu izvēlieties paši. Jēkabpils Vecpilsētas laukumā, starta vietā, jums jau savlaicīgi būs pieejama visa nepieciešamā informācija. Taču jau tagad dosim nelielu ieskatu, lai vieglāk būtu izvēlēties tieši to, kas visvairāk saista jūsu uzmanību un ko vēlaties apskatīt.

 


Sākot piedzīvojumu Latgalē, no Jēkabpils mēs piedāvājam vispirms doties trijos izvēles virzienos:
 

- Uz Ludzas pusi u.t.t.
- Līvāniem – Preiļiem u.t.t.
- Līvāniem – Daugavpils novadu u.t.t.
Gaidīsim Jūs un Jūsu ģimenes, jo par bērnu prieku centīsimies gādāt īpaši. Tiekamies 30. jūlijā!

 

Esmu dzirdējis, ka Jēkabpils esot izrakņāta un pilsētas centrs esot neizbraucams. Vai tā ir?

 

Jā, Jēkabpilī notiek ielu remontdarbi, taču, sekojot norādēm, Vecpilsētas laukumu var atrast bez īpašām problēmām. Starta vietā dalībnieki saņems Jēkabpils tūrisma karti, kas ļaus vieglāk orientēties, ja kāds ielas posms būs slēgts.

Sīkāka informācija par satiksmes ierobežojumiem Jēkabpilī
http://jekabpils.lv/JKP/lv/home/pilseta/kustibas_shemas/default.aspx
 

Komentārs rakstam: Jūs jautājat, mēs atbildam 4

Frininiu
26.07.2011 21:07:20
Pagājušo gad piedalījāmies ar abiem.bērniem Kurzemes rallijā un bija super. Tieši bērni ir tie kas vairāk grib piedalīties! Tā kā uz priekšu un tiksimies rallijā!
Vārds
Komentārs

Drošības kods:  
Viesnīcu preces,rotaļlietas
Nissan Norde
Avis Auto noma
Latvijas Nafta
Rust N Drive
fsudio.lv
MSA group
AtputasBazes.lv