Jūs jautājat, mēs atbildam 2

05.07.2011

Mēs piedalīsimies tūrisma rallijā kopā ar ģimeni. Bērni vēl diezgan mazi, tādēļ gribētu zināt – vai noslēguma pasākuma vietā var ierasties nedaudz agrāk?

 

Lai arī rallija dalībnieku ierašanās viesu namā „Leiči” pie Pušas ezera noteikta no 20.00 līdz 21.00, laipni gaidīsim arī agrāk, jo būs gan ko paskatīties, gan ko darīt. No plkst. 19.00 sāks darboties Pušas Amatu māja ar vietējo amatnieku piedalīšos. Līdzās Pētera Gailuma improvizētajai keramikas darbnīcās mūža garumā neskaitāmos cimdos un zeķēs iestrādātos rakstus parādīs Maltas rokdarbniece Velta Lapa. Jau laikus varam pateikt – būs iespēja iegūt ātrākās adītājas vai adītāja titulu, uzadot Jumja zīmes paraugu. Un vēl – mācīsimies adīt ar grābekli!

 

Savukārt Aglonas Maizes muzeja vadītāja Vijas Ancānes pārziņā uz ugunskura no tuvējā apkārtnē ievāktajām ogām vārītais īpaši garšīgais Pušas ievārījums, ko varēs nobaudīt ikviens tūrisma rallija dalībnieks. Tiem, kas vēlēsies, būs iespēja nogaršot šmakovceņu un kādu „kreptīgāku’ maizes šķēli. Bet ikvienam – skaidrs Latgales avotu ūdens, kas vislabāk spēj remdēt slāpes un noņemt dienas nogurumu.

 

Tāpat jūs laipni gaidīs vēl citi agloniešu meistari: pinējs Nikolajs Gužovs, floriste Anita Reščenko, viesu mājas „Upenīte” saimniece un siera siešanas zinātāja Inese Survite, labākais kūpinājumu gatavotājs Juris Murāns.

 

Izskatās, ka paredzētais maršruts ir garš. Vai vienā dienā to var izbraukt, neskrienot pa galvu, pa kaklu?

 

Labprāt atgādinām visiem dalībniekiem – jums, tāpat kā iepriekšējos tūrisma rallijos, nav jāizbrauc obligāti visi kontrolpunkti. Konkrēto maršrutu un piedāvāto tūrisma objektu apmeklējuma secību varat noteikt paši un braukt tikai tur, kur jums šķitīs visinteresantāk. Pats galvenais – labi atpūsties un iegūt jaunus iespaidus.

Komentārs rakstam: Jūs jautājat, mēs atbildam 2

Vārds
Komentārs

Drošības kods:  
Viesnīcu preces,rotaļlietas
Nissan Norde
Avis Auto noma
Latvijas Nafta
Rust N Drive
fsudio.lv
MSA group
AtputasBazes.lv