Jūs jautājat, mēs atbildam 1

27.06.2011

Mani interesē Latgales senie arodi, it īpaši Latgales keramika. Vai tūrisma rallija laikā būs iespēja kaut nedaudz ar to iepazīties?

 

Jā, noteikti. Vispirms jau varam atklāt, ka ciemosieties Latgales mākslas un amatniecības centrā, kur būs iespēja gan iepazīties ar latgaliešu amatnieku senajiem darbarīkiem, gan, ja būs vēlēšanās, pašiem izmēģināt roku.
 

 

Noslēguma pasākumā viesu mājā „Leiči” – Pušas zaļumballē viesosies pazīstamais Latgales keramiķis Pēteris Gailums. Viņš rādīs savu prasmi Pušas Amatu mājā, būs paņēmis līdzi arī podnieka ripu un izejmateriālus. Arī jums būs iespēja uz īstas podnieka ripas pagatavot kādu sev tīkamu māla trauku, kas paliks kā lieliska piemiņas no vasaras piedzīvojuma Latgalē. Samaksa meistaram tikai par materiāliem, un tas ir - 1 Ls.

 

Kā ar naktsmītnēm? Kādas ir iespējas?

 


Vispirms – neierobežots telts vietu skaits viesu „Leiči” pļavā pie Pušas ezera. Tūrisma rallija dalībniekiem tas nemaksās neko. Laipni lūdzam! Ja vēlaties citas naktsmītnes (ar labām atlaidēm un netālu), lūdzu, sazinieties ar Ināru : +371 26662993 vai inara@atputasbazes.lv.
 

Komentārs rakstam: Jūs jautājat, mēs atbildam 1

Vārds
Komentārs

Drošības kods:  
Talsu novads
Talsu novada TIC
Nissan Norde
autodraugiem.lv
Vējkalnietis
Green Hive
Kurzemes gaļsaimnieks
MSA group