Tūrisma rallija ''Piedzīvojums Vidzemē" 2011 uzvarētāji

21.02.2011

Sestdien, 2011 gada 19. februārī notika nu jau tradicionālais portāla www.atputasbazes.lv organizētais tūrisma rallijs - šoreiz ''Piedzīvojums Vidzemē". Lai arī laiks bija tiešām auksts un sals knieba degunos un rokās ne pa jokam, pasākumā piedalījās daudz lielāks komandu skaits nekā pirmajā vasaras rallijā.
 

Dalībnieku uzdevums - no astoņiem rītā līdz vakaram pabūt pēc iespējas vairākos rallija ceļvedī norādītajos viesu namos, slēpošanas kalnos, muzejos un citos tūrisma objektos un izpildīt saimnieku dotos uzdevumus. Šoreiz bija jāšļūc ar riepām, jābrauc ar ragavām, jāzāģē malka, jāatpazīst pirts slotas, jāizcērt sniega skulptūra, jāatmin teikas un pils noslēpumi, jāveic „lāču sprints”, jāgatavo papīra ziedi, jāskaita un jāsver ragi un jāveic vēl daudzi citi uzdevumi.
Dalībnieki bija sagatavojušies godam, visus kontrolpunktus apmeklēja daudzas komandas.

 


Finišā Vecgulbenes muižā dalībniekus sagaidīja ugunskurā vārītā "zirga zupa" un iespēja izmēģināt spēkus īpašajā „Muižas driftā” (tāds notika pirmo reizi Latvijā!), šarmanto aktieru Laura Dzelzīša un Gundara Silakaktiņa dziesmas tieši par Vidzemi un tūrisma ralliju, joki un asprātīgas spēles.


Pavisam kopā bija pieteiktas 81 komanda , no kurām finišēja 69. Pasakuma noslēgumā Vecgulbenes muižā piedalījās vairāk kā 300 apmeklētāju.
Tā kā ar vienādiem rezultātiem finišēja turpat trīsdesmit komandas, laimīgos uzvarētājus noslēguma pasākumā draudzīgi izlozēja paši dalībnieki. Pēc tam – ballīte līdz pat rītam!

Tūrisma rallija "Piedzīvojums Vidzemē" uzvarētāji (izlozes kārtībā):


1. vieta - komanda ar nosaukumu - Ledus vāveres - Nr. 35 ( komandas
kapteinis - Kerija Redliha).


2. vieta - komanda ar nosaukumu - Veiksminieki - Nr. 1 ( komandas
kapteinis - Juris).


3.vieta - komanda ar nosaukumu - Polārlāči baltās kurpēs- Nr. 11( komandas
kapteinis - Nauris Jansons).

 

 Nākamais portāla www.atputasbazes.lv rīkotais tūrisma rallijs gaidāms jau šovasar un tas sauksies " Piedzīvojums Latgalē "
Uz tikšanos vasarā!

Jūsu draugs un palīgs tūrisma portāls www.atputasbazes.lv
 

 

 

Tūrisma rallijs „Piedzīvojums Vidzemē” from www.atputasbazes.lv on Vimeo.

Komentārs rakstam: Tūrisma rallija ''Piedzīvojums Vidzemē" 2011 uzvarētāji

edgars (go4beer)
05.03.2011 22:03:25
to Anna - nenopietns un bīstams - smieklīgi! bija viegli, viss bija izdarāms nepārsniedzot ne ātrumu, ne veicot bīstamus manerus uz koplietošanas ceļiem! pasākums kopumā ar treknu \"+\" novērtējums - tos pāris sīkumus, kas nepatika, paturēšu sevī

go4beer ar nepacietību gaida nākamo posmu :)
Anna
05.03.2011 22:03:39
Diezgan nenopietns un bīstams pasākums!..
Aigars
27.02.2011 12:02:36
Vel nesen bija rakstits,ka nakosais rallis bus 21.maija ap Rigu,bet tagad-vasara Latgale! Varbut tomer varetu drusku nopietnak?
Vārds
Komentārs

Drošības kods:  
Talsu novada TIC
Viesnīcu preces,rotaļlietas
Nissan Norde
Avis Auto noma
Latvijas Nafta
Rust N Drive
fsudio.lv
MSA group
AtputasBazes.lv