Gatavojamies ziemas piedzīvojumiem Vidzemē!2011

11.11.2010

2011. gada 19. februārī portāls www.atputasbazes.lv atkal aicina piedalīties tūrisma rallijā!
Šoreiz maršruts vedīs pa Vidzemi un, kā parasts, piedāvāsim pabūt gan pazīstamās un populārās atpūtas vietās, gan iepazīt arī mazāk zināmo, bet tikpat skaisto un pārsteidzošo.
 

Piedzīvojumu gan maziem, gan lieliem patiešām netrūks: gan tradicionālie ziemas prieki netradicionālā piedāvājumā, gan asprātīgi uzdevumi, gan "prāta asināšana", šķetinot maršruta leģendas. Tāpat kā vasaras lielajā notikumā - tūrisma rallijā „Piedzīvojums Kurzemē", mēs jums iesakām: ne ātrumam ir nozīme un nav obligāts nosacījums izbraukt visus objektus. Tos jūs varēsiet izvēlēties paši pēc mūsu sagatavotā Rallija ceļveža.

 


Protams, tiks arī skaitīti iegūtie punkti (šajā reizē kā zvaigznītes) un būs uzvarētāji, taču balvu klāsts no pasākuma atbalstītājiem ir tik plašs, ka būs daudzas vērtīgas pārsteiguma balvas gan komandām par kādu īpašu aktivitāti un jautrību, gan ģimenēm par sirsnību un entuziasmu, gan autoklubiem (pašiem savā vērtēšanas kategorijā), gan... Visu neuzskaitīsim, lai paliktu arī kāds noslēpums, vien pieminēsim, ka par balvām gādājuši SIA Halis, Ravenol, Gandrs, Piebalgas alus, slēpošanas bāzes Žagarkalns un Ozolkalns, viesnīca Santa, TC Valleta, grāmatu nams Valters un Rapa, vietējās pašvaldības, viesu nami (kur gaidīt gaida omulīgas pirtiņas) un vēl citi.

 


Portāla rīkotais tūrisma rallijs "Piedzīvojums Vidzemē" sāksies Siguldā, laukumā pie GNP Apmeklētāju centra (iepretī Gūtmaņa alai). Starts jau tradicionāli plkst. 8.00 - 10.00. Maršruts vedīs pa Siguldas, Krimuldas, Sējas, Inčukalna, Līgatnes, Amatas, Cēsu, Pārgaujas, Raunas, Vecpiebalgas un Gulbenes novadiem. Noslēgums - Vecgulbenes muižā (ierašanās 18.30 – 19.00), kur notiks apbalvošana visdažādākajās nominācijās un īstu, neatkārtojamu ziemas vakara prieku baudīšana, tajā skaitā arī īpašās „zirga zupas” ēšana no lielā katla, iespēja pašiem nodemonstrēt iemaņas driftā īpaši šim nolūkam sagatavotajā laukumā, ballīte un vēl, un vēl...
Biļetes dalībai tūrisma rallijā jau savlaicīgi iegādājamas "Biļešu Servisa" kasēs un internetā.

 

Izbaudīsim Vidzemes ziemu kopā! Tiekamies 19. februārī!

Dalības maksa tikai 4 Ls no cilvēka, bērniem līdz 12 gadu vecumam bez
maksas!
 

Komentārs rakstam: Gatavojamies ziemas piedzīvojumiem Vidzemē!2011

inga
20.02.2011 20:02:57
Viss jau būtu bijis jauki, ja tas nebūtu saucies "rallijs". Rallijs tomēr prasa kaut kādus sportiskus rezultātus, nevis 30 pirmās vietas ieguvējus... vai nu apbalvojiet visus vai padomājiet tomēr, kā noteikt, kuri ir pelnījuši balvas...
forshi
14.02.2011 16:02:49
man ljoti intereseetu aptuvenais marshruta garums km!
Admin
23.12.2010 12:12:09
Jā biļete jāpērk katram dalībniekam, biļetes cena ir 4 Ls! Bērniem līdz 12 gadu vecumam dalība bez maksas!

Katra komanda iegūst pie starta rallija ceļvedi, kurā ir rallija leģenda un uzdevumi, kas jāizpilda atrastajos kontrolpunktos, par ierašanos kontrolpunktā komanda saņem punktus un par katru pareizi izpildītu uzdevumu papildpunktus, to apliecina katra kontrolpunkta tiesnesis ar zīmogu!

Izmantot var gan kartes, gan navigācijas, gan savas zināšanas ...

Finišā komanda iesniedz rallija leģendu, pēc kuras tiek saskaitīti iegūtie punkti un tādā veidā tiek noskaidroti rallija uzvarētāji!

Starp startu un finišu rallija komandas meklē kontrolpunktus, kuri norādīti būs rallija ceļveža leģendā!
mm
23.12.2010 11:12:28
tā biļete ir jāpērk katram dalībniekam vai automašīnai?
ko drīkst/nedrīkst izmantot?

jums lapā diemžēl nekāda sīkāka apraksta :(

piemēram, esam piedalījušies fotoorientesanas.lv, tur nolikums ir pāris lapu garumā un ir sīki/smalki aprakstīts, ko var ko nevar.
vienā no iepriekšējiem ieraksta rezultātu komentāros ar nebija skaidrs kā piemēram rēķina punktus utml. varētu jau tomēr pie kā tāda piestrādāt ;)

un vispār lasot lapu man netapa skaidrība, kas pa vidu ir jādara - jāfotogrāfējas, jādabūn kontrolpunktos kādas kartītes vai figzinko... ?
arnis
23.12.2010 09:12:17
cik ir dalības maksa? es saprotu, ka var paklikšķināt uz biļēšu servis saites utt., bet vai tad to ir grūti norādīt uzreiz aprakstā?
Vārds
Komentārs

Drošības kods:  
Talsu novada TIC
Viesnīcu preces,rotaļlietas
Nissan Norde
Avis Auto noma
Latvijas Nafta
Rust N Drive
fsudio.lv
MSA group
AtputasBazes.lv