Par tūrisma ralliju Alūksnes piedzīvojums

18.07.2016

Sestdien, 16. Jūlijā Alūksnes pusē notika tūrisma biedrības Atputasbazes.lv  sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību rīkotais tūrisma rallijs ‘’Alūksnes piedzīvojums’’. 

630

Tajā piedalījās 189 ekipāžas ar 689 dalībniekiem no visas Latvijas, tajā skaitā 94 bērni līdz 12 gadiem. Šoreiz bija arī pārstāvji no Lietuvas un Igaunijas. Dalībnieki apciemoja Jaunlaiceni, Veclaiceni, Ilzeni, Pededzi, Beju, Jaunannu un vēl citas vietas, kopumā apmeklējot 34 interesantus objektus. 25 no tiem bija kontrolpunkti, kuros katrai komandai bija jāveic kāds atraktīvs, radošs vai izzinošs uzdevums. Tāpat punktu krājumu varēja papildināt ‘’Kurzemes Gaļsaimnieka’’ degustācijā un piedalīties Latvijas Naftas loterijā. Kopumā iegūtie punkti tika summēti un noteikti uzvarētāji. Veicināšanas balvas saņēma ne tikai ātrākie, bet arī atraktīvākie, erudītākie, izdomas bagātākie un vienkārši veiksmīgie.

 

Uzvarētāji šoreiz ir komandas:

1 vieta ‘’Zirga buča’’ ar starta Nr. 70 no Siguldas, kuri saņēma balvā Bridgestone riepu komplektu 300 eiro vērtībā no Bridgestone Baltics.

2 vieta „Divas skudras” Nr.36 no Jelgavas ,kura ieguva balvu no tūrisma biedrības AtpūtasBāzes.lv 200 eur  

3 vieta komanda „4B no V” Nr.107 no Valmiermuižas balva no AVIS auto noma - Jebkura automašīna no mūsu autoparka nedēļas nogalē ar pilnu degvielas tvertni

4 vieta komanda "Ul moto auto apmācība" Nr.176 no Gulbenes novada- Kurzemes gaļsaimnieks balva

Pārējās nominācijas:

Nr.98 ''Betmeni" no Valkas -  balva no Lutini SIA- jaunākajam rallija dalībniekam 3 mēn.-Balva rotaļlietu iegādei 70 eiro vērtībā

Nr 777 Toorpiim no Apes Balva no Pure Chocolate – konfektes un kartes muzeja apmeklēšanai 

Nr. 38  Bizbizmārītes no Ventspils  Balva no Pure Chocolate – konfektes un kartes muzeja apmeklēšanai 

Nr. 117 Brīvprātīgie inspektori no Jelgavas un Rīgas - Kurzemes gaļsaimnieka balva

Nr.100 Smalkais stils – Uģa Puzuļa keramikas darbnīca „Racupkalns” Alūksnē - keramika

Nr.48  Četri vietējie un Briedis no Alūksnes -Latvijas nafta balva

Nr.82 Trakie susuri -  Pūre šokolāde balva

Nr.42 Divritenis , kuras sastāvā ir 1 cilvēks un 1 divritenis.  – Maiznīca Airīši - Tikko cepta maizīte

Nr.118 VIDS  no Alūksnes- Kurzemes gaļsaimnieks balva

Nr.150 VIP   Siguldas vīna darītava ‘’Zilver’’ 

Nr.27 FOX   Siguldas vīna darītava ‘’Zilver’’ 

Nr . 333 Meitenes ķirsī  Fotostudija fstudio.lv 

Nr.102 Vecais fiats no Viļņas Lietuva - Balva no Jaunmoku pils

Nr. 53  Seniori Rullē Balva no veselības pirts Sapnīši

Loterijā uzvarēja un ieguva 20 L degvielu no Latvijas Naftas – Lūgums atsaukties komandu ,kura vinnēja loterijā

Alūksnes vēsturnieka Jāņa Poļa grāmata ar autogrāfu  Nr.106 Baltais gulbis  Nr.600 Vēsu garu  Nr.52 Četri tankisti un suns

Alūksnes TIC balvas: Nr. 31 Aukstā zupa  Nr.150 Vienkārši izcilas pērles - VIP  Nr.36 Divas skudras

 

Paldies Alūksnes novada iedzīvotājiem par viesmīlību! Saņemto sirsnību tūrisma rallija dalībnieki novērtējuši ar vislabākajām atsauksmēm. Tūrisma portāls atputasbazes.lv saka lielu paldies visiem dalībniekiem: gan novada ļaudīm, gan iesācējiem, gan mūsu ilggadējiem draugiem un domubiedriem. Vai nav brīnišķīgi apceļot un iepazīt savu skaisto zemi? Prieks gan organizētājiem, gan pašiem dalībniekiem par izdomu, skaistajiem tērpiem, interesantajiem auto noformējumiem, atjautīgajiem nosaukumiem un labo garastāvokli.

 

Paldies pasākuma labvēļiem par skaistajām balvām! Īpašu atzinību  atputasbazes.lv  izsaka Alūksnes novada pašvaldībai un Alūksnes novada tūrisma informācijas centra komandai par sadarbību un doto iespēju iepazīt skaisto, sakopto Alūksnes pilsētu un novadu ne tikai vietējiem iedzīvotājiem, bet arī zinātkārajiem Latvijas apceļotājiem.

 

Uz tikšanos nākamajos tūrisma rallijos!

Komentārs rakstam: Par tūrisma ralliju Alūksnes piedzīvojums

Toorpiim
30.07.2016 15:07:20
Uz nākošo ralliju varbūt varētu,kad komandas reģistrējas likt cipariņus - tad nebūtu ar pirkstu pa sarakstu jābrauc un jāskaita cik jau pieteikušās un kuri paši pēc kārtas esam piereģistrējušies
Admin - G&G
19.07.2016 09:07:19
Ne visas ekipāžas, kuras ir reģistrējušās, ierodas startā, un ne visas, kuras ir startējušas, ierodas finišā, Tām tad arī attiecīgi nav reģistrācijas numuru un punktu.
G&G
18.07.2016 20:07:28
Sakiet, lūdzu, cik ekipāžas piedalījās un cik finišēja? Jūs rakstāt, ka piedalījās 189 ekipāžas, bet rezultātos ar punktiem parādās 180 un vēl 38 bez punktiem.
Vārds
Komentārs

Drošības kods:  
Viesnīcu preces,rotaļlietas
Nissan Norde
Avis Auto noma
Latvijas Nafta
Rust N Drive
fsudio.lv
MSA group
AtputasBazes.lv