Paldies

17.07.2016

Paldies Alūksnei un tūrisma rallija dalībniekiem.Nedaudz jāatpūšas,bet drīzumā būs publicēti rezultāti 

630

Komentārs rakstam: Paldies

Meitenes ķirsī :)
18.07.2016 13:07:40
Paldies par lieliskajām brīvdienām. Brīžiem valdīja haoss mašīnā. Nezināmi ceļi, apjukums, stress, kāds skaļāks vārds vienai uz otras, bet jautrība un smaids visam pāri. Veiksmīgi nonācām visos kontrolpunktos, kuros mūs sagaidīja smaidīgi, atsaucīgi cilvēki, un tikpat āķīgi,citviet vieglāki uzdevumi. Alūksne skaista un sakopta pilsēta. Tiekamies nākamajā rallijā :)
Andris
18.07.2016 12:07:54
Kristīnei. Nu tad maz esat stāvējuši. Līderi mūsu komandai ir Gulbenes rallijs kur 1h pagāja Jāņa Brektes memoriālajā mājā pildot 3 uzdevumus(2 uzdevumos nelielas rindas) un REKORDISTS ir Zemnieku saimniecība OZOLI 1 kur sabijām 1h 30min Līdz finišam tad bija 3h un 4 objekti - uz pēdejiem 3 palika puse laika
Maija
18.07.2016 12:07:32
Liels paldies par pasākumu!
Ieteikums uz nākotni - palūgt apmeklēto vietu pārstāvjiem, jeb saimniekiem izvairīties no uzdevumiem, kur informācija jāmeklē internetā, nevis uz vietas. Mēs izbraucam dabā, lai to izbaudītu un apskatītu skaistākās vietas, nevis lai rakṇātos pa telefonu meklēdami atbildes. L̥oti patīk tie uzdevumi, kuri jārisina, izmantojot uz vietas esośos materiālus, vai jāveic uzdevumus, ko sagatavojuśi saimnieki (liet ūdeni, pāriet virvēm, izveidot māla medal̥u utt.).
šoreiz 19.punkts nokaitināja ne vien ar stundas gaidīśanu uz tējas noteikśanu, bet arī ar nekvalitatīvo materialu, kur vairs nebija ne smarza, ne izskata, ka ari pasakas nebija ... vilśanās pa pilnu programmu. Būtu tomēr saimnieki jābrīdina, ka uzdevuma vietā ekipāzai nevajadzētu uztureties ilgak par 15-20 min.. Protams, minētie punkta darbības laiki mulsināja, jo īpaśi, ja startā esi rindā nostāvējis stundu, tad vairākos punktos nogaidījis, tad nav izredzes visus punktus izbraukt, tacu milzīgs paldies visiem, kas mūs sagaidīja arī pēc laika, lai arī ieradāmies stundu vēlāk, nekā paredzēts.
Pasākums kā vienmēr mums patika un esam pamatā pozitīvi, lai arī dazas lietiṇas nebija pa prātam ;)
Andris
18.07.2016 12:07:59
OKei Manējais karodziņš arī ir gana pabalējis (ko Siguldā iedeva) vizinoties ikdienā pie loga, gandrīz pazaudēju - kāts salūza. Ja ir patikšana pēc karodziņa, tad nepažēlo 15 eur un pasūti sev jaunu 300*400. Rīgā 2 firmas zinu kas izgatavo pa vienam eksemplāram. Šamējā rallijā 2 gb. tika pielietoti
OKei
18.07.2016 11:07:42
Paldies par lielisko ralliju! Īpaši liels paldies fantastiskajiem vakara vadītājiem kuru dēļ arī pirmo reizi palikām līdz noslēguma pasākuma beigām. Lielisks humors un gaisotne.
Neliels ierosinājums - mums ļoti patika pie automašīnas piestiprinātais Tūrisma rallija karodziņš, kurš gan ir ļoti sliktā stāvoklī un krietni pabalējis. Varbūt uz nākošo reizi šo tradīciju varētu atgriezt!
Ulrika
18.07.2016 10:07:50
Par 9 kontrolpunktu piekrītu. Viennozīmīgi pats foršākais sirsnības ziņā. Nevar salīdzināt ar tiem kontrolpunktiem kuros "piespiedu kārtā" sēdēja iestāžu darbinieki.
Kristīne
18.07.2016 09:07:18
Paldies par lielisko pasākumu! Bija jautri un interesanti.
Taču nelielu vilšanos radīja kontrolpunkts Pededzē, kur nostāvot nesamērīgi ilgu laiku rindā, bijām spiesti izlaist divus nākamos kontrolpunktus, lai paspētu laicīgi nonākt finišā. Un komandas, kuras bija nolēmušas neizlaist tos kontrolpunktus, nevarēja paspēt uz pēdējo kontrolpunktu.
Tādēļ man ir ieteikums kontrolpunktu pārstāvjiem, izdomāt uzdevumus, kuri nerada rindas, vai vismaz tad tos taisīt tādus, lai rindas raiti kustētos uz priekšu, jo pavadīt 30-40min tikai rindā pie kontrolpunkta, ir ļoti kaitinoši un šādam pasākumam neatbilstoši.
jautājums
18.07.2016 09:07:56
Pagāšgad bija 4 braucieni, šogad tikai viens. Vai ir cerība šogad sagaidīt vismaz otro ralliju? Var tak braukt arī septembrī.
Sleži no Liepājas
18.07.2016 09:07:20
Paldies par fantastiko pasākumu! Nākamreiz noteikti brauksim un startēsim laicīgi. Viss nāk ar pieredzi :) Būtu zinājuši, ka ir tik maz laika, būtu uz starta līnijas bijuši jau pirms 8:00, startējot 9:30 nu nekādi nebija iespējams paspēt uz pēdējiem trijiem kontrolpunktiem.
Krustvārdu mīklas un viktorīnas atbilžu rezultātus gaidam arī mēs, kā arī visu komandu rezultātu tabulu :)
Paldies organizatoriem un uz tikšanos!
2+2 un MINIONI
17.07.2016 21:07:42
9.kontrolpunts labākais-otrajā dienā ciemojāmies pie viņiem un kolosāli pavadijām visu dienu pie šie sirsnīgajiem cilvēkiem.
G&G
17.07.2016 20:07:21
Paldies par ralliju un īpaši cilvēkiem "uz vietām"!
Mūsu ieteikumi (ņemot vērā, ka liela daļa dalībnieku tomēr piedalījās pirmo reizi)-
1) pirms starta sarīkot nelielu instruktāžu jeb arī pie reģistrācijas informēt par rallija norises kārtību vai vēl labāk - rallija mājaslapā jau iepriekš skaidri un nepārprotami pateikt, ka starts būs nevis konkrētā laikā (kā tas ir citos rallijos), bet reģistrēšanās brīdī un ka maršrutu nevarēs veidot pats (to noteica kontrolpunktu darba laiki), bet jāpakļaujas organizatoru iezīmētajai kartei. Tā rezultātā mēs nereģistrējāmies plkst. 8 (jo domājām, ka starts būs 10, kad beidzas reģistrācija) un zaudējām vismaz pusotru stundu laika; braucot pēc pašu sastādītā maršruta, iespējams, būtu izdevies izvairīties no ilgās gaidīšanas daudzos KP (īpaši Pededzē un Bejā). Un vēl - gribētos zināt arī pareizās atbildes uz tiem jautājumiem, kur tas iespējams, piem., viktorīna, krustvārdu mīkla, mūzikas instrumenti u.c.
Admin Sandrai
17.07.2016 19:07:14
WC -piekrītu,bet sestdienas rītā jau bija.
Elektrība bija 30 metrus no telšu vietas pie starta arkas
Sandra
17.07.2016 18:07:21
Paldies par superīgām emocijām pilno dienu!
Un tomēr ar nelielu piebildi un cerību, ka piebilde nākotnē palīdzēs izvairīties no kļūmēm .
1) Ja jau telts vietas bija pieejamas no piektdienas plkst. 20, tad no šī te paša laika pieejamām vajadzēja būt arī WC!!! It kā jau nav problēmu izmantot nakts tumsas un koku aizsegu, tomēr nez vai ir pareizi iezīmēt telts laukuma perimetru.
2) Būtu labi, sniedzot atbildi uz uzdotu jautājumu, pārliecināties par tās atbilstību realitātei.Nav jau problēmu - ja nav pieejama elektrība, tad nav - uzvārīt ūdeni brokastu tējai mierīgi var uz savas ceļojumu plītiņas, tikai - ja vien tā ir paņemta līdzi. Bet tā kā pirms rallija uz jautājumu par 220 V pieejamību atbilde bija pozitīva, tad plītiņu nepaņēmām. Rezultātā - siltais dzēriens izpalika.

Atvainojos par aizrādījumiem ,kas uz lielā un kolosāli paveiktā darba fona ir sīkumi, tomēr nevarēju neuzrakstīt.
Ludis
17.07.2016 17:07:55
Paldies organizatoriem par interesanto maršrutu un jauko atpūtu.
Vārds
Komentārs

Drošības kods:  
Viesnīcu preces,rotaļlietas
Nissan Norde
Avis Auto noma
Latvijas Nafta
Rust N Drive
fsudio.lv
MSA group
AtputasBazes.lv