Sveiki, visi labie pirāti!

05.08.2014

Jūs patiešām bijāt lieliski! Tāpēc, ka vēlējāties iepazīt kādu daļu no Latvijas, raugoties no cita redzes punkta. Jā, protams, savā ziņā tūrisma rallijs ir sacensības, kur katrs var cīnīties par pirmajām godalgām. Tomēr, mūsuprāt, būtiskākais ir kas cits: ieraudzīt un iegūt informāciju par lieliskām vietām, kuras ikdienas braucienos un ikdienas darbos ne vienmēr pamanām.

630

Kopumā – patiess prieks par uzvarētājiem, taču jāpiebilst, ka vinnētāji esat jūs visi. Mēs tiešām centāmies, lai 26. jūlijs būtu iespaidiem bagāta diena. Uzdevumi kontrolpunktos (tos sagatavo paši saimnieki)– galvenokārt jūsu atraktivitātei  un dzīvespriekam ar domu -  atgriezieties vēl kādu reizi. Lai gūtu gandarījumu no tūrisma rallija, nudien nav visiem jāskrien un jāsacenšas: var taču arī vienkārši baudīt un atpūsties. Īpašs paldies par izcilajiem mājas darbiem! Jūsu radošums un rūpīgais darbs ir vienkārši lieliski!


 
Saprotams nelielais sašutums par reizēm neizbraucamajiem ceļiem. Taču tas ir tūrisma rallijs un ceļu stāvoklis Latvijā ir tāds, kāds tas ir. Protams, nākamajās reizēs centīsimies vairāk pabrīdināt. Tāpat lūgums neņemt ļoti pie sirds, ja kāds viesu nama saimnieks bija ne visai laipns: tūrisma rallijs viesu namiem, kempingiem, atpūtas bāzēm u.t.t. ir vislieliskākā prezentācija, kādu vien var iedomāties. Ja kāds prezentāciju pārvērš antireklāmā, šoreiz dalībniekiem, ja iespējams, varbūt iecietīgi jāpiedod.

 

Par Kolkasragu. Ja kādam šķita, ka finišs nav tik pārliecinošs  kā citviet, mašīnu novietošana savādāka un nakšņošanas vietas jāpameklē, tad lūgums atcerēties: mums visiem  tika dota absolūti ekskluzīva iespēja atpūsties, piedalīties noslēguma pasākumā  un izdancoties zaļumballē īpaši aizsargājamā dabas teritorijā – Slīteres nacionālajā parkā. Šis notikums bija unikāls un diez vai tuvākajos gados Kolkasragā kas tik vērienīgs notiks.

Paldies jums, labie pirāti par labo pirātu reisu! Kā zināms, atmiņā visvairāk paliek tikai pozitīvās lietas. Ceram uz tikšanos arī citos reisos – tūrisma rallijos!

 

www.turismarallijs.lv

Komentārs rakstam: Sveiki, visi labie pirāti!

Kolka !
05.08.2014 23:08:48
Kolka Coool
Vārds
Komentārs

Drošības kods:  
Viesnīcu preces,rotaļlietas
Nissan Norde
Avis Auto noma
Latvijas Nafta
Rust N Drive
fsudio.lv
MSA group
AtputasBazes.lv