Ap 900 tūrisma rallija dalībnieku viesojas Smiltenes novadā

05.03.2014

Šā gada 1. martā norisinājās tūrisma rallijs ‘’Ziemas festivāls 2014’’. Tūrisma rallijs ir aizraujošs brīvdienu piedzīvojums ģimenēm un draugu kompānijām, kad katra komanda dodas pēc tūrisma rallija organizatoru sagatavota maršruta,  piestājot norādītajos kontrolpunktos. Katrā vietā dalībnieki veic atraktīvus uzdevumus un par to izpildi gūst punktus, kas finišā tiek apkopoti, tādejādi noskaidrojot uzvarētājus.

630

Šī rallija mērķis ir redzēt, iepazīt un piedzīvot, ko šajā braucienā izmantojušas vairāk nekā 270 komandas, kopumā ap 900 dalībnieku. Brauciena maršruts  vijās no Siguldas cauri Līgatnei, Raunai, Smiltenei, Strenčiem, Valkai un Valgai,  vakarā atgriežoties  Siguldā.  Smiltenes novadā rallija dalībniekus uzņēma septiņi  tūrisma objekti  –  parka viesnīca ‘’Brūzis’’ , viesnīca ‘’Kalna ligzda’’, lauku mājas ‘’Kalbakas’’,  atpūtas vieta ‘’Ezerlejas’’, atpūtas un sporta komplekss ‘’Trīssaliņas’’, tūrisma informācijas centrs un Smiltenes novada muzejs Mēru muižā.
Katrā no šiem objektiem tika sarūpēti dažādi pārbaudījumi, piemēram, dziedāt karaokē šlāgerdziesmas, atpazīt no kādiem miltiem cep maizi un to nobaudīt, veidot truša monumentu, aizpildīt testu par atpūtas vietu ‘’Ezerlejas’’, meklēt vēsturisku gada skaitli, mērīt Mēru muižas ēku ‘’bunduļa’’ mēros, piedalīties sportiskās  un jautrās aktivitātēs atpūtas kompleksā ‘’Trīssaliņas’’.

 


Tūrisma rallija dalībnieki azartiski veica lielāko daļu uzdevumu. Daži šo iespēju izmantoja, lai labi pavadītu laiku, atpūstos un apmeklētu apskates vietas, citi vairāk tiecoties uz punktu gūšanu, ātrumu un uzvaru, bet pozitīvas emocijas guva visi.
Tūrisma uzņēmēji atklāj, ka apmeklētāju skaits ir bijis ļoti liels, un daudzi bijuši steidzīgi, taču viņi izrādījuši interesi par objektu atkārtotu apmeklēšanu vasarā, lai baudītu to piedāvātās atpūtas iespējas nesteidzīgi.
 

Foto galeriju par tūrisma rallija dalībnieku viesošanos Smiltenes novada tūrisma informācijas centrā skatīt šeit. 

 

Informāciju sagatavoja: Modris Apsītis, Smiltenes novada TIC Tūrisma speciālists
 

Komentārs rakstam: Ap 900 tūrisma rallija dalībnieku viesojas Smiltenes novadā

Frininiu
08.03.2014 16:03:44
Superīgākais kontrolpunkts bija Smiltenes TIC ar karaoki!!!Paldies Jums!
Vārds
Komentārs

Drošības kods:  
Viesnīcu preces,rotaļlietas
Nissan Norde
Avis Auto noma
Latvijas Nafta
Rust N Drive
fsudio.lv
MSA group
AtputasBazes.lv