Tūrisma rallija dalībnieku zināšanai

13.02.2014

Tā kā šoreiz maršruts vedīs arī Igaunijā, katram dalībniekam (arī bērniem) līdzi jābūt pasei vai ID kartei.

630

 

  • Lūdzam nepiemirst par uzlādētiem mobilajiem telefoniem. Noderēs arī fotoaparāts.
  • Starts un finišs Siguldā, Pils ielā 6 (stāvlaukums pie viesnīcas „Sigulda”). Lūgums starta laikā iebraukt stāvlaukumā no Raiņa ielas puses. Izbraucot cauri starta arkai, maršrutu vēlams sākt pa Pils ielu. Reģistrācija starta uzsākšanai plkst. 08.00 – 10.00 viesnīcas „Sigulda” telpās.
  • Finišs arī Pils ielā 6, stāvlaukumā plkst. 18.00 – 19.00. Finišā ieteicams iebraukt no Pils ielas puses. Noteikti jāizbrauc caur finiša arku. Pēc tam automašīnu varat novietot sev vēlamā vietā.
  • Pēc finiša reģistrācija (punktu tabulas nodošana) un noslēguma pasākums Siguldas novada Kultūras centrā (SKC) Pils ielā 10 (pavisam netālu no viesnīcas „Sigulda”) . Noslēguma un apbalvošanas pasākums sāksies plkst. 20.00 SKC lielajā zālē.
  • Noslēguma pasākuma programmu kuplinās aktieris Varis Vētra un populārais Siguldas bigbends.
  • Jūsu ērtībām un labsajūtai noslēguma pasākuma vietā SKC  darbosies viesnīcas „Sigulda” kafejnīca. Ja gadījumā jūs maršrutu veiksiet ātrākā laikā kā paredzēts finišā, kafejnīca darbosies jau no plkst. 17.00. Finišu varat veikt pēc tam, kā minēts, no plkst. 18.00.
  • Šajā dienā, 1. martā, ar mūsu tūrisma ralliju tiek atklāts Siguldas pasākumu cikls „Ziemas festivāls”. Pēc finiša, ja ir vēlēšanās, esat laipni lūgti noskatīties svinīgo Latvijas III ziemas olimpiādes lāpas iedegšanu Dzelzceļa stacijas laukumā. 

Komentārs rakstam: Tūrisma rallija dalībnieku zināšanai

Anete
17.02.2014 17:02:04
Oi, ir pieminēts, atvainojos ;)
Anete
17.02.2014 17:02:36
šķiet, atgādinājuma vērts arī fakts,ka līdzi jāpaķer arī Pase vai ID. :)
Vārds
Komentārs

Drošības kods:  
Viesnīcu preces,rotaļlietas
Nissan Norde
Avis Auto noma
Latvijas Nafta
Rust N Drive
fsudio.lv
MSA group
AtputasBazes.lv