Iesūtītas 18 leģendas par Valkas dižakmeni

19.01.2014

Paldies visiem, kuri atsaucās savlaicīgam mājas darbam – atbalstot Valkas tūrisma informācijas biroja (TIB) aicinājumu, iesūtīja pašu sacerētu versiju par Valkas dižakmeni. Par šo mājas darbu rakstīts 06.11.2013 rallija ziņās. 

630

Līdz noteiktajam datumam – 30.12.2013 leģendas atsūtīja 15 autori un pārstāvētās komandas ieguva 100 papildus punktus. Dažu komandu pārstāvjiem, kuri ar organizatoriem sazinājās un pamatoja, kāpēc mājas  darbu nav izdevies paveikt gluži laikā, tika dota iespēju leģendu atsūtīt līdz 15. janvārim. Šo iespēju izmantoja 3 komandas, iegūstot 50 papildus punktus.

 

Punkti par leģendu rallija tabulā tiks ierakstīti 1. martā Valkas TIB. Kura leģenda (tikai viena) būs izrādījusies pati veiksmīgākā un neparastākā, noteiks valcēnieši. Uzvarētāja autora komandai Valkas TIB piešķirs vēl 20 papildus punktus un noslēguma pasākumā Siguldā autors saņems balvu.

 

Uzrakstīt leģendu, pie tam ar nosacījumu – par dižam domām un dižiem darbiem, nudien nav viegli. Portāls www.atputasbazes.lv patiesi ciena katru veikumu.  Ļoti patīkams pārsteigums: tūrisma rallija dalībnieku vidū ir tik daudz radošu un izdomas bagātu  cilvēku! Liels paldies!

 

Daļu no saņemtajās leģendām publicēsim www.atputasbazes.lv blogu sadaļā. Protams, jūs vēlēsieties arī dabā apskatīt nu jau slaveno Valkas dižakmeni. Tas būs jāatrod pašiem pēc adreses Varoņu ielā 50/52, Valka:  iepretim Ceļu satiksmes direkcijas ēkai, ejot pa meža taciņu no Varoņu ielas. 

Komentārs rakstam: Iesūtītas 18 leģendas par Valkas dižakmeni

Kika
13.03.2014 14:03:53
jā, šī punktu piesķiršana man ar nešķiet īsti korekta.
piemēram es par šo pasakumu uzzināju no kolektīvās iepirkšanās portāla, kur bija ar nelielu atlaidi dalības maksa, bet šis kupons parādījās kādas 2ned pirms pasākuma, un kā es ka jauns dalībnieks to vareju zināt ka bij mājas darbs? kā arī termiņš šā kā tā jau iztecējis bija..... un 100 punkti tomēr ir ievērojams cipars uz kopējā fona....
info
29.01.2014 14:01:49
Mēs tiešām saprotam jūsu pārdomas par to, kādēļ leģendu iesūtīšanas termiņš bija beidzies un ne visi paspējuši pievērst uzmanību. Tikai piebildīšu, ka ziņa par savlaicīgo mājas darbu tika publicēta jau 06.11.2013.
Bet vēl nekas nav zaudēts - izlasiet jauno ziņu, termiņš pagarināts. Tiesa, lai būtu godīgi, punktu skaits būs mazāks. Lūdzu, tiešām iesakām pievērst uzmanību ziņas tekstam. Ar nepacietību gaidīsim jaunos darbus.
Elīna
28.01.2014 19:01:20
Neuzskatu, ka tas ir godīgi. Tomēr ne visi nemitīgi iet mājaslapā un lasa aktualitātes regulāri, tāpat tie, kas piedalīsies pirmo reizi - ļoti daudziem ir liegta iespēja nopelnīt tik lielu punktu skaitu. :(
briedis
26.01.2014 01:01:46
vo neraža... biju palaidis garām šo pasakas sacerēšanu....
žēl, ka vairs nevar raxtīt....
Vārds
Komentārs

Drošības kods:  
Viesnīcu preces,rotaļlietas
Nissan Norde
Avis Auto noma
Latvijas Nafta
Rust N Drive
fsudio.lv
MSA group
AtputasBazes.lv