Gatavojamies tūrisma rallijam! Radošs un nebijis mājas darbs

06.11.2013

Kā allaž, arī tūrisma rallijā „Ziemas festivāls” centīsimies parādīt tādus objektus un vietas, kas, iespējams, līdz šim nav īpaši akcentētas pierastajos tūrisma maršrutos. Viens no dabas objektiem atrodams Valkā – Valkas dižakmens. Tikai šim akmenim, kaut arī dižam, pagaidām pietrūkst kāda tūristus valdzinoša nianse: nav vai nav saglabājusies paaudžu atmiņā sava leģenda.

630

Lai šo „trūkumu” labotu, Valkas novada Tūrisma informācijas birojs (Valkas TIB) nācis klajā ar iniciatīvu akmens leģendas nostāstu izdomāt. Valkas TIB vadītāja Anita Tannenberga aicina šo nostāstu saistīt nevis ar kādu skumīgu atgadījumu, bet ar prieka vēstījumu, dižām domām, dižiem darbiem.

 

Leģendas tapšanā aicināti piedalīties arī tūrisma rallija dalībnieki. Liksim lietā savu izdomu, radošās spējas un talantu! Uzrakstīsim savu leģendas versiju dižajam Valkas akmenim! Pašu radītās leģendas līdz šā gada 30. decembrim lūgums nosūtīt uz adresi tib@valka.lv  (paralēli arī anita@atputasbazes.lv) ar norādi Leģenda par Valkas dižakmeni. OBLIGĀTI jānorāda arī, ka esat tūrisma rallija „Ziemas festivāls” dalībnieks, vārds un uzvārds, komandas nosaukums.

 

Uzskatīsim leģendas nostāstu par savlaicīgu mājas darbu, gatavojoties 1. marta tūrisma piedzīvojumiem. Labākās leģendas (to noteiks valcēnieši) autors noslēguma pasākumā 1. martā saņems pārsteiguma balvu. Katrs, kurš uz norādītajām adresēm būs iesūtījis savu leģendas versiju, saņems savai komandai 100 papildus punktus. Uzmanību! „Leģendu mājas darbā” punktu ziņā tiks ieskaitīts tikai viena komandas pārstāvja veikums. Tāpat pie punktiem netiks to darbu autori, kuri nebūs veikuši obligātās norādes, sūtot e - pastu.

 

Valkas TIB un portālam www.atputasbazes.lv ir tiesības iesūtītās leģendas publicēt. Vēlam labu veiksmi un izdomu!

Komentārs rakstam: Gatavojamies tūrisma rallijam! Radošs un nebijis mājas darbs

Pūks
24.02.2014 23:02:35
Es starp rindām nelasu Vidzemniec, es lasu no vecākā ieraksta uz jaunāko
Vidzemniece
20.02.2014 09:02:13
Labi ,ka pasākumā piedalās tādi kā Pūks. Ir cerība uzvarēt.Neko līdz galam neizlasa...
Pūks
19.02.2014 23:02:53
Kas tas par mājas darba iesniegšanas datumu 30 decembris? Ja tagad esi nolēmis piedalīties, tad sanāk ka esi muļķos atstāts ar laikā neizpildītu mājasdarbu
Vārds
Komentārs

Drošības kods:  
Viesnīcu preces,rotaļlietas
Nissan Norde
Avis Auto noma
Latvijas Nafta
Rust N Drive
fsudio.lv
MSA group
AtputasBazes.lv