Atputasbazes.lv: tūrisma rallijs „Piedzīvojums Kurzemē” jau 14.08.2010

30.07.2010

Portāls www.atputasbazes.lv, kas ir viens no lielākajiem tūrisma ziņu interneta avotiem Latvijā, iepazīstina ar tūrisma rallija „Piedzīvojums Kurzemē” izvērsto pasākuma programmu. Pasākuma mērķis ir netradicionāla un atraktīva sabiedrības iepazīstināšana ar Kurzemes kultūrvēstures objektiem.

630
Rallijam ar savu transporta līdzekli, kas var būt gan motocikls, gan vieglais auto, gan apvidus auto vai velosipēds, ir jāreģistrējas pasākuma dienā,2010 gada 14.augustā, no plkst.8:00-10:00, K.Ulmaņa gatvē 101.Ja dzīvojat tālu no Rīgas iespējams saņemt rallija leģendu un karti savā e pastā 14 augustā 9:00 un uzsākt ralliju no savām mājām.(Jānopērk biļete un jāaizpida anketa.Pārliecinieties vai Jūsu  printeris strādā )
 Katram rallija dalībniekam tiks piešķirta karte un leģenda, vadoties pēc kuras, jāierodas kartē norādītajos objektos un jāveic paredzētie uzdevumi. Piedaloties rallijā, katrs individuāli uzņemas atbildību par savu drošību, tādēļ portāls aicina jau pirms reģistrācijas pasākumam aizpildīt drošības anketu: http://www.atputasbazes.lv/anketa
 
Piedaloties tūrisma rallijā „Piedzīvojums Kurzemē”, atrodot un savācot lielāko kontrolpunktu skaitu, ir iespēja iegūt daudz vērtīgas balvas gan sev, gan savam transporta līdzeklim. Turklāt, līdz ar tūrisma rallija biļeti, visi dalībnieki iegūst iespēju bez maksas apmeklēt noslēguma pasākumu kino pilsētiņā Cinevilla, kur notiks plašai auditorijai paredzēts pasākums ar grupu „Linga” un „Double Faced Eels” uzstāšanos.
 
Viens no pasākuma atbalstītājiem - „Autonams” visiem tūrisma rallija „Piedzīvojums Kurzemē” dalībniekiem dāvina iespēju marķēt spoguļus ar 50% atlaidi, saņemot arī bezmaksas auto mazgāšanu. Savukart, 20% atlaide tiek piešķirta pērkot un uzstādot Skybrake imobilaizeru un/vai veicot pilno auto marķēšanu, dāvanā saņemot bezmaksas auto mazgāšanu.
Riepas BRIDGESTONE 200 Ls vērtībā no SIA Rubbers saņems uzvarētājs.
 
Biļetes savā īpašumā var iegūt iepriekšpārdošanā Biļešu servisa kasēs un portālā www.bilesuserviss.lv , pasākuma dienā starta vietā, K.Ulmaņa gatvē 101, SIA Halis birojā, kā arī vakara pasākumā kino pilsētiņā Cinevilla.
Bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja bez maksas.
 
Atgādinām, ka jau pirms trīs nedēļām portāls www.atputasbazes.lv informēja par gaidāmo pasākumu - tūrisma ralliju „Piedzīvojums Kurzemē” (maršruts: Rīga - Kuldīga - Mērsrags), kas norisināsies sestdien, 14.augustā. Rallija starts plānots K.Ulmaņa gatvē 101, plkst. 8:00, savukārt noslēguma pasākums norisināsies plkst.17:00 kino pilsētiņā Cinevilla .
 
Tiksimies tūrisma rallijā „ Piedzīvojums Kurzemē”!
 
Pasākuma atbalstītāji: SIA Halis, Autonams, 1188, www.kasjauns.lv, www.autodroms.lv ,Latvijas radio 2,Wine Concept, raidījums „Tautas balss”, Ravenol,Radio Star FM, Valters un Rapa, www.baby24.lv, Biļešu serviss, Piebalgas alus darītava, Rubbers,Radio Life,www.receptes.lv ,www.inbox.lv
 
Kontaktinformācija:

 

 

 

Komentārs rakstam: Atputasbazes.lv: tūrisma rallijs „Piedzīvojums Kurzemē” jau 14.08.2010

espati
15.08.2010 20:08:03
pasaakums varbuut arii nebija slikts,bet slikti ir tas,ka pasaakuma programma neatbilda patiesiibai- kaapec nebija viesiibas Ruudolfa seetaa??!?!?!?!?!- korekti nav informaaciju neizlabot,zinot,ka viss nebuus taa kaa raxtiits;
Raitis K
04.08.2010 23:08:03
Vai skuķi arī būs
Juris
03.08.2010 21:08:01
Varētu būt labs pasākums
Vārds
Komentārs

Drošības kods:  
Talsu novada TIC
Viesnīcu preces,rotaļlietas
Nissan Norde
Avis Auto noma
Latvijas Nafta
Rust N Drive
fsudio.lv
MSA group
AtputasBazes.lv