„Kurzemes labumu tūrē” kuplākais dalībnieku skaits

25.08.2013

Kā zināms, 27. jūlijā notika kārtējais portāla www.atputasbazes.lv rīkotais tūrisma rallijs – brīvdienu izbrauciens „Kurzemes labumu tūre”. Kopīgi vēl labāk iepazinām Kandavas novadu, Saldu, Kuldīgas novadu, Ugāli un Talsus. Savus spēkus un zināšanas varēja pārbaudīt 21 kontrolpunktā. No visiem iepriekšējiem tūrisma rallijiem „Kurzemes labumu tūrē” piedalījās vislielākais ceļotgribētāju skaits – 214 transportlīdzekļu ekipāžas, kopumā 812 dalībnieku.

Paldies viesu namiem, lauku sētām, muzejiem, tūrisma informācijas centriem un visiem citiem par rūpīgo gatavošanos un sirsnīgo daudzo ciemiņu uzņemšanu! Abpusējs gandarījums bija gandrīz pusgadu ilgā darba vērts. Liels paldies, protams, arī pašiem dalībniekiem – jūs bijāt uzmanīgi, saprotoši, pretimnākoši un atvērti visiem piedzīvojumiem. Godam varējāt dienas noslēgumā priecāties zaļumballē kopā ar „Lauku muzikantiem” un DJ Tomu no radio Capital FM.

 

Lai tūrisma rallijs izdotos veiksmīgi, jāpateicas sponsoriem un atbalstītājiem: SIA Halis Toys, maizes ceptuvei „Lāči”, Piebalgas alum, viesu namam „Ēmužas”, bērnu atrakcijām „Lēkātprieks”,auto noma AVIS, Kandavas Kultūras pārvaldei, Ventspils novada pašvaldībai, Talsu novada pašvaldībai, Kandavas TIC, Talsu TIC, Siguldas Minerālūdenim, Pure Chocolate, Very Berry, daudzajiem draugiem un palīgiem.

 

Nākamais tūrisma rallijs – brīvdienu izbrauciens „Ziemas festivāls” 2014. gada 1. martā. Tiekamies! 

Komentārs rakstam: „Kurzemes labumu tūrē” kuplākais dalībnieku skaits

Anita
29.08.2013 10:08:49
Paldies organizatoriem par šo pasākumu.Kurzemes labumu tūre sagādāja patiesu prieku ar pārdomāto maršrutu un iespēju bez steigas izbaudīt dienu.Gaidīsim 1.martu,lai piedalītos ziemas festivālā!
Vārds
Komentārs

Drošības kods:  
Viesnīcu preces,rotaļlietas
Nissan Norde
Avis Auto noma
Latvijas Nafta
Rust N Drive
fsudio.lv
MSA group
AtputasBazes.lv