Tūrisma ralliju „Ziemas festivāls” 2014

UZMANĪBU!!!   Visas biļetes uz tūrisma ralliju Ziemas festivāls 2014 pārdotas.

 

2014. gada 1. martā notiks kārtējais portāla www.atputasbazes.lv organizētais tūrisma rallijs – brīvdienu izbrauciens „Ziemas festivāls”.  Baudīsim ziemas piedzīvojumus Vidzemē un reizē arī sveiksim pavasara tuvošanos. Šoreiz starts, finišs, noslēguma pasākums, uzvarētāju apbalvošana, pirmie kontrolpunkti un apskates objekti  paredzēti Siguldā.

Starts un finišs Pils ielā 6 (stāvlaukums pie viesnīcas „Sigulda”). Starts plkst. 08.00 – 10.00; finišs plkst. 18.00 – 19.00. Noslēguma pasākums un apbalvošana plkst. 20.00 Siguldas novada Kultūras centrā, Pils ielā 10. Noslēguma pasākumu vadīs populārais aktieris un dziesminieks Varis Vētra.

Dienas gaitā pabūsim Līgatnē, Raunā,Smiltenē, Valkas un Strenču novados. Iecerēts, ka šoreiz šķērsosim arī robežu un iebrauksim Igaunijā, jo Valkas kaimiņpilsēta jeb dvīņu pilsēta ir Valga. Katrā ziņā ko redzēt, izbaudīt un piedzīvot būs gana daudz un mūs ļoti gaida ciemos.

 

Piedalīties var ikviens, kura rīcībā ir vieglā automašīna, busiņš, motocikls vai pat velosipēds. Protams, ikvienam transportlīdzeklim jāatbilst CSDD noteikumiem. Kā parasti, ātrumam nebūs nozīmes, jo „Ziemas festivāls” ir tūrisma rallijs, kur galvenais - redzēt un iepazīt, nevis sporta sacensības. Protams, būs arī uzvarētāji pēc apmeklējamajos objektos iegūto punktu skaita, taču centīsimies turpināt tradīcijas un patīkamas balvas tiks pasniegtas dažādās nominācijās.

 

Jau laikus aicinām gatavoties tūrisma rallijam „Ziemas festivāls”! No organizatoru puses solām aizraujošu un interesantiem pārsteigumiem bagātu dienu, dalībniekiem vēlam labu garastāvokli, možu garu un patīkamu sabiedrību. Biļetes var iegādāties Biļešu Servisa kasēs un internetā Šā gada septembrī  - decembrī biļetes cena 9,96 EUR, 2014. gada janvārī 11,38 EUR, februārī 12,80 EUR. Bērniem līdz 12 gadiem dalība tūrisma rallijā bez maksas. Par visiem jaunumiem, kā allaž, varēs uzzināt portālā www.turismarallijs.lv

 

Tūrisma ralliju „Ziemas festivāls” atbalsta Siguldas novada dome, PA „Siguldas Attīstības aģentūra”, Valkas novada dome, Strenču novada dome, Raunas novada dome, Smiltenes novada dome un šo novadu tūrisma informācijas centri.

 

Aicinām uz sadarbību viesu namus, viesnīcas, restorānus, kafejnīcas, muzejus un citas kultūras iestādes! Labprāt Jūsu tūrisma piedāvājumu iekļausim „Ziemas festivāla” plānos kā kontrolpunktu vai ievērības cienīgu apskates objektu.

 

Tūrisma rallijs - brīvdienu izbrauciens ir brīvdienu ekskursija pēc www.atputasbazes.lv sastādītā maršruta, kur katra komanda iesāk startu Siguldā, saņem rīkotāju izdotos ceļvežus un brauc uz kontrolpunktiem un vēl citiem tūrisma objektiem (ātrumam un ceļā pavadītajam laikam nav nozīmes), apskatot un iepazīstot Vidzemi. Katra komanda kontrolpunktos veic kādu atraktīvu (jautru, asprātīgu, darbīgu, izzinošu u.t.t.) uzdevumu (parasti 5 – 10 min. robežās), saņem savus godam nopelnītos punktus (ko atzīmē ceļvedī) un dodas uz nākamo kontrolpunktu. Dienas beigās – finišā pirms pasākuma noslēguma vakara punktus apkopojam. Detalizētāka informācija portāla  www.turismarallijs.lv  sadaļās.

 

 

Tiekamies 01.03.2014!

Jūsu www.atputasbazes.lv

Viesnīcu preces,rotaļlietas
Nissan Norde
Avis Auto noma
Latvijas Nafta
fsudio.lv
MSA group
AtputasBazes.lv