Piedzīvojums Vidzemē 2011 Ziema

 Portāla www.atputasbazes.lv rīkotais tūrisma rallijs "Piedzīvojums Vidzemē" sāksies 19.02.2011 Siguldā, laukumā iepretī Gūtmaņalai.

 

Starts plkst. 8.00 - 10.00. Maršruts vedīs pa Siguldas, Krimuldas, Sējas, Inčukalna, Līgatnes, Amatas, Cēsu, Pārgaujas, Raunas, Vecpiebalgas un Gulbenes novadiem.
Noslēgums - Vecgulbenes muižā (ierašanās 18.00 – 19.30), baudot ziemas vakara priekus, tajā skaitā arī īpašās „zirga zupas” ēšana no lielā katla, iespēja pašiem nodemonstrēt iemaņas driftā speciāli tam sagatavotā laukumā. Būs apbalvošana visdažādākajās nominācijās, mūzika, dejas un vēl un vēl.
Noslēguma pasākumu vadīs Dailes teātra aktieris Lauris Dzelzītis.

 

Muižas drifts norisināsies tūrisma rallija "Piedzīvojums Vidzemē" ietvaros no plkst. 18.00 - 20.00

„Muižas drifts” ir atpūtas pasākums ar šova elementiem, kura ietvaros tā dalībniekiem būs arī iespēja ar standarta automašīnām izvērtēt prasmi vadīt
automašīnu ziemas apstākļos, ievērojot Ceļu satiksmes noteikumus, ceļu satiksmes drošības noteikumus un „Muižas drifta” nolikumu.

"Muižas drifta" pasākumu var apmeklēt tūrisma rallija dalībnieki bez maksas, bet, ja vēlaties tikai piedalīties "Muižas driftā" un noslēguma pasākumā Jums būs jāiegādājas Biļešu servisa kasēs dalības biļete uz tūrisma ralliju "Piedzīvojums Vidzemē" 4,- Ls vērtībā!
 

Piedzīvojumu gan maziem, gan lieliem patiešām netrūks: gan tradicionālie ziemas prieki netradicionālā piedāvājumā, gan asprātīgi uzdevumi, gan "prāta asināšana", šķetinot maršruta leģendas.
Mēs jums iesakām: ne ātrumam ir nozīme un nav obligāts nosacījums izbraukt visus objektus. Tos jūs varēsiet izvēlēties paši pēc mūsu sagatavotā Rallija ceļveža, ko saņemsiet starta vietā vai 19.02.2011 rītā plkst. 8.00 Jūsu norādītajā e-pastā.

 
Protams, tiks arī skaitīti iegūtie punkti (šajā reizē kā zvaigznītes) un būs uzvarētāji, taču balvu klāsts no pasākuma atbalstītājiem ir tik plašs, ka būs daudzas vērtīgas pārsteiguma balvas gan komandām par kādu īpašu aktivitāti un jautrību, gan ģimenēm par sirsnību un entuziasmu, gan autoklubiem (pašiem savā vērtēšanas kategorijā), gan...


Visu neuzskaitīsim, lai paliktu arī kāds noslēpums, vien pieminēsim, ka par balvām gādājuši SIA Halis, Ravenol, Gandrs, Piebalgas alus, slēpošanas bāzes Žagarkalns un Ozolkalns, viesnīca Santa, TC Valleta, Valters un Rapa, vietējās pašvaldības, viesu nami (kur gaidīt gaida omulīgas pirtiņas) un vēl citi.

Lieliskas atlaides nakšņošanai Vecgulbenes muižā, viesu namā „Dīķsalas” un atpūtas kompleksā „Lācītes” (lūgums naktsmītnes laicīgi rezervēt www.atputasbazes.lv vai pa tālr. 26662993)!

 

Biļetes dalībai tūrisma rallijā jau savlaicīgi iegādājamas "Biļešu Servisa" kasēs un internetā. Dalības maksa tikai 4 Ls no personas, bērniem līdz 12 gadu vecumam bez maksas!
 

Viesnīcu preces,rotaļlietas
Nissan Norde
Avis Auto noma
Latvijas Nafta
fsudio.lv
MSA group
AtputasBazes.lv