Gatavojamies ziemas piedzīvojumiem Vidzemē!2011

Piedzīvojumu gan maziem, gan lieliem patiešām netrūks: gan tradicionālie ziemas prieki netradicionālā piedāvājumā, gan asprātīgi uzdevumi, gan "prāta asināšana", šķetinot maršruta leģendas. Tāpat kā vasaras lielajā notikumā - tūrisma rallijā „Piedzīvojums Kurzemē", mēs jums iesakām: ne ātrumam ir nozīme un nav obligāts nosacījums izbraukt visus objektus. Tos jūs varēsiet izvēlēties paši pēc mūsu sagatavotā Rallija ceļveža.

 


Protams, tiks arī skaitīti iegūtie punkti (šajā reizē kā zvaigznītes) un būs uzvarētāji, taču balvu klāsts no pasākuma atbalstītājiem ir tik plašs, ka būs daudzas vērtīgas pārsteiguma balvas gan komandām par kādu īpašu aktivitāti un jautrību, gan ģimenēm par sirsnību un entuziasmu, gan autoklubiem (pašiem savā vērtēšanas kategorijā), gan... Visu neuzskaitīsim, lai paliktu arī kāds noslēpums, vien pieminēsim, ka par balvām gādājuši SIA Halis, Ravenol, Gandrs, Piebalgas alus, slēpošanas bāzes Žagarkalns un Ozolkalns, viesnīca Santa, TC Valleta, grāmatu nams Valters un Rapa, vietējās pašvaldības, viesu nami (kur gaidīt gaida omulīgas pirtiņas) un vēl citi.

 


Portāla rīkotais tūrisma rallijs "Piedzīvojums Vidzemē" sāksies Siguldā, laukumā pie GNP Apmeklētāju centra (iepretī Gūtmaņa alai). Starts jau tradicionāli plkst. 8.00 - 10.00. Maršruts vedīs pa Siguldas, Krimuldas, Sējas, Inčukalna, Līgatnes, Amatas, Cēsu, Pārgaujas, Raunas, Vecpiebalgas un Gulbenes novadiem. Noslēgums - Vecgulbenes muižā (ierašanās 18.30 – 19.00), kur notiks apbalvošana visdažādākajās nominācijās un īstu, neatkārtojamu ziemas vakara prieku baudīšana, tajā skaitā arī īpašās „zirga zupas” ēšana no lielā katla, iespēja pašiem nodemonstrēt iemaņas driftā īpaši šim nolūkam sagatavotajā laukumā, ballīte un vēl, un vēl...
Biļetes dalībai tūrisma rallijā jau savlaicīgi iegādājamas "Biļešu Servisa" kasēs un internetā.

 

Izbaudīsim Vidzemes ziemu kopā! Tiekamies 19. februārī!

Dalības maksa tikai 4 Ls no cilvēka, bērniem līdz 12 gadu vecumam bez
maksas!
 

Viesnīcu preces,rotaļlietas
Nissan Norde
Avis Auto noma
Latvijas Nafta
fsudio.lv
MSA group
AtputasBazes.lv