Brīvdienu izbrauciens „Muižkungu pēdās Zemgalē”2012

2012. gada 25. februārī 8:00 tūrisma portāls www.atputasbazes.lv aicina piedalīties brīvdienu izbraucienā - ziemas tūrisma rallijā „Muižkungu pēdās Zemgalē”. Ceļojuma sākums Jelgavā, pie Atpūtas un sporta kompleksa „Zemgale”. Noslēguma pasākums – Jaunmoku pilī. Tūrisma rallija laikā visas dienas garumā Iecerēts pabūt Jelgavas, Bauskas, Rundāles, Tērvetes, Auces, Dobeles novados un labāk iepazīt arī novadu pie Kurzemes sliekšņa – Jaunpili un Tukumu.

 

 

Jau iepriekšējos tūrisma rallijos esam aicinājušie netradicionālā veidā iepazīt Kurzemi, Vidzemi un Latgali. Šoreiz mēs vēlētos atraktīvā un varbūt neparastākā veidā arī no savas puses parādīt, cik Zemgale ir skaista un interesanta ziemā. Tāpat kā citās reizēs, arī nākamā gada februārī solām piedzīvojumus un pārsteigumus, tikai šoreiz piedzīvojumiem dota īpaša tēma – muižkungu pēdās. Vai tad nebūtu interesanti uzzināt un pašiem izbaudīt, kā vairāku gadsimtu garumā Zemgales ziemā prata izklaidēties un atpūsties muižnieki un viņu freilenes? Kādas jaktes un lustes titulētajiem Zemgales muižu īpašniekiem un viņu viesiem patika vislabāk? Un – ko par to domāja latviešu zemnieks un kādas bija zemnieku gudrības iepretī vāciskajai izsmalcinātībai? Ko šodien piedāvātu šodienas viesu māju saimnieki, ja pie viņiem ierastos viesi ar muižkungu „stiķiem un niķiem”?

 

 

Zemgale, protams, ir bagāta ar muižām un pilīm, kas glabā vēstures auru un ir mūsu zemes kultūras vērtību sargātājas. Tāpat netrūkst lielisku viesu māju un atpūtas kompleksu, kas ikvienam ceļotājam sniedz patiešām oriģinālu piedāvājumu un maksimāli iespējamās ērtības. To visu noteikti ir vērts uzzināt un izbaudīt, tādēļ laipni aicinām – 25. februārī kopā ar ģimenēm vai labiem draugiem tiekamies Zemgalē! Kā jau daudziem zināms, mūsu piedāvātais pasākums – tūrisma rallijs nav ātruma sacensības, tā ir atpūta un lieliski pavadīta diena, uzzinot ko jaunu un iepazīstot to, kas varbūt nedaudz piemirsies vai nav bijis pietiekami pamanāms. 25. februārī viss būs iespējams!
Biļetes var iegādāties Biļešu Serviss un reģistrācija rallijā ŠEIT.

 

 


Aicinām uz sadarbību viesu mājas, atpūtas kompleksus, restorānus, kafejnīcas , muižas, pilis un visus aktīvās atpūtas atbalstītājus.
Sīkāka informācija pa tālr. 26662993 vai inara@atputasbazes.lv


Ar cieņu, tūrisma portāls www. atputasbazes.lv

 

 

 

Brīvdienu izbrauciens „Muižkungu pēdās Zemgalē” from www.atputasbazes.lv on Vimeo.

Viesnīcu preces,rotaļlietas
Nissan Norde
Avis Auto noma
Latvijas Nafta
fsudio.lv
MSA group
AtputasBazes.lv