Tūrisma rallijs „Labo pirātu reiss” 2014 vasara

 

 

UZMANĪBU !!! Biļešu tirdzniecība  pārtraukta. Visas biļetes pārdotas.

 

2014. gada www.atputasbazes.lv rīkotajā vasaras tūrisma rallijā – brīvdienu izbraucienā „Labo pirātu reiss” 26. jūlijā dosimies izpētīt Kurzemes jūras piekrasti un, esam pārliecināti, tā būs viena no pašām vērtīgākajām gada dienām. Meklēsim kuršu jūras braucēju pēdas, raudzīsim, kā klājas lībiešu ciemos, pārbaudīsim, ko varam saskatīt no piekrastes bākām, klausīsimies, kā dun Kurzemes meži, kādas dabas un vēstures bagātības tur rodamas un vēl, un vēl.
Protams, šādā reizē neiztikt bez leģendām – arī par leģendām apvītajiem kuršu pirātiem. Zinām taču no seniem laikiem nākušo dāņu vikingu teicienu: Dievs, sargi mūs no kuršiem! Tad nu slavenie pirāti, kas nu jau kļuvuši par labajiem jūrniekiem, tūrisma rallija dalībniekus pavadīs Engurē, Mērsragā, Rojā, Melnsilā, Valdemārpilī, Talsos, Dundagā, Mazirbē un Kolkā.


Piedalīties var ikviens, kura rīcībā ir vieglā automašīna, busiņš, motocikls vai pat velosipēds. Protams, ikvienam transportlīdzeklim jāatbilst CSDD noteikumiem. Kā parasti, ātrumam nebūs nozīmes, jo tūrisma rallijs ir brīvdienu izbrauciens, kur galvenais - redzēt un iepazīt, nevis sporta sacensības. Protams, būs arī uzvarētāji pēc apmeklējamajos objektos iegūto punktu skaita, taču centīsimies turpināt tradīcijas un patīkamas balvas tiks pasniegtas dažādās nominācijās.


Tūrisma rallijs - brīvdienu izbrauciens ir brīvdienu ekskursija pēc www.atputasbazes.lv sastādītā maršruta, kur katra komanda iesāk startu Šlokenbekas muižā, saņem rīkotāju izdotos ceļvežus un brauc uz kontrolpunktiem un vēl citiem tūrisma objektiem (ātrumam un ceļā pavadītajam laikam nav nozīmes!), apskatot un iepazīstot Ziemeļkurzemi. Katra komanda kontrolpunktos veic kādu atraktīvu (jautru, asprātīgu, darbīgu, izzinošu u.t.t.) uzdevumu (parasti 5 – 10 min. robežās), saņem savus godam nopelnītos punktus (ko atzīmē ceļvedī) un dodas uz nākamo kontrolpunktu. Dienas beigās – finišā pirms pasākuma noslēguma vakara punktu tabulas tiek nodotas apkopošanai. Detalizētāka informācija portāla www.turismarallijs.lv sadaļās.


„Labo pirātu reisu” iesāksim Šlokenbekas muižā - tur arī Latvijas Ceļu  muzejs (starts 08.00 – 10.00). Maršrutā aizraujoši kontrolpunkti, kas būs saistīti tieši ar konkrēto vietu un konkrēto tūrisma objektu.
Finišs īpašā vietā: kur Dižjūra satiekas ar Mazjūru – Kolkas ragā. Noslēguma pasākums sola lībiešu „smeķi” un  „pirātu gaumes” pārsteigumus, lustīgāko šīs vasaras zaļumballi līdz pat rītam. Finišs 20.00 – 21.00: reģistrācija un punktu tabulu iesniegšana. Plkst. 21.00 - ievads vakara pasākumam ar dziesmām, dančiem, spēlēm u.t.t. Plkst. 22.00 tūrisma rallija noslēgums un apbalvošana dažādās nominācijās. Uzvarētājus – pirmo trīs vietu ieguvējus – apbalvosim nedaudz vēlāk – ap plkst. 23.30. Tad arī zaļumballe un visas citas izpriecas.
Tūrisma rallija noslēgumā ar mums kopā būs pats šarmantākais pirāts, Dailes teātra aktieris Intars Rešetins, zaļumballē muzicēs grupas„Bruģis” "Keksi" un duets Sandra nepārspējamais DJ Toms no radio Capital FM.


Visi tūrisma rallija „Labo pirātu reiss” rezultāti tiks publicēti portālā www.turismarallijs.lv 30.07.2014.
Tiekamies 26. jūlijā! Aizraujošs ceļojums gar Kurzemes jūrmalu!
Tūrisma ralliju „Labo pirātu reiss” atbalsta Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga novadu pašvaldības.

Obligigāti reģistrējiet savu ekipāžu tūrisma rallijam šeit  http://www.turismarallijs.lv/lv/registret/


Informāciju sagatavoja
www.atputasbazes.lv
 

 

Viesnīcu preces,rotaļlietas
Nissan Norde
Avis Auto noma
Latvijas Nafta
fsudio.lv
MSA group
AtputasBazes.lv