Rezultāti Gulbene 2015

VietaKomandaViktorīnaMājas darbsPunktiKopā
1Schwanenburg8010020762256
2Veiksme8010020732253
3Kāzinieki C2 K28010019882168
4UI moto auto apmācība8010019832163
5Dzintara kods8010019342114
6Trīs tankisti un suns8010019272107
7Lēnie un Rūcis8010019262106
8Trakie maucēji7010019332103
9Šujam Pogas8010019152095
10Gulbenes Moto8010019122092
11Fiksīši8010019082088
12Brauc un filtrē8010019052085
13Duņdžiņi8010019032083
14Just for Fun8010018912071
15Ir un nav8010018882068
16Worldventures Gulbene7010018972067
17Labprātīgi ieradušies8010018862066
17Viens, divi, trīs....7010018962066
19Kaimiņu velnēni7010018892059
19Ašie braucēji8010018792059
21Angry Birds8010018772057
22Džimmas7010018862056
22Kreki8010018762056
24Baložu gulbīši8010018732053
25Vilces8010018722052
26Druškas8010018712051
27Nezinīši8010018692049
28Prātīgi neprātīgie Ērģemieši7010018732043
29A kur jābrauc?8010018602040
30Svešie ir klāt!8010018582038
31Studenti7010018582028
32Jemba-K80019422022
33Fantastiskais trijnieks8010018352015
34Emoji7010018352005
35LRRMS8010018232003
36Jumata8010018202000
37Balodīši80019141994
38Draiskie flokši8010018111991
39Kurmīši8010018041984
40Vieglu garu8010018031983
41Oškalni8010018011981
41Vinnijs Pūks8010018011981
43Pilna bāka7010017991969
44Krastmalas 5-05010018121962
45Iepzīt novadu!5010018021952
46Divi burti80018611941
47Gulbēnieši8010017501930
48Just do it70018571927
49Resnie putni8010017461926
50Emīla blice7010017451915
51Melnais gulbis8010017301910
52Alice in Wonderwood8010017291909
53Eži8010017241904
54AS 9980018221902
55Kalnieši8010017141894
56RED8010017121892
57Gulbja dziesma jubilāram8010017081888
58Gulbīti ,gulbīti, kustini kājiņas!80017901870
58Xdrive7010017001870
605+8010016781858
61Mēs arī60017911851
622 Fast, 2 Fūrijas8010016701850
63DUS Gulbene7010016771847
64Baltie80017651845
65Tālbraucēji8010016621842
66R plus R80017481828
67Scuderia Rossa8010016381818
684-17010016451815
69letiņi70017291799
70Avantūra80017081788
71Sveķu ligzda - 28010016061786
72Iesācēji8010015991779
73Kiss kiss mjau mjau8010015961776
74Sābri8010015771757
75Kārzdaba7010015791749
76Ervinija7010014941664
77Savējie80015411621
78Duracell0015811581
79Cietie rieksti4010014321572
8021.novembris8010013191499
81Ērjuni60013501410
825 Eži8010012211401
83Mēs no Skolas ielas7010012211391
84Izredzētie8010011581338
85Brūklenes8009771057
86Zili zaļi brīnumi 180100585765
87Zili zaļi brīnumi 2800555635
88Ceriņzieds01000100
89Firsta madāmas0000
89Trīs pakalnu raganiņas0000
89Aģents 710000
89Mēs no laukiem0000
89Pavasara ogas0000
89Ropaži rullē0000
89Ezerkalni0000
89Ezītis Miglā0000
89UPB0000
89Turbo0000
89Ābolītis0000
89Sūnas0000
89Oziyss0000
Talsu novads
Alūksnes novads
Talsu novada TIC
Viesnīcu preces
Nissan Norde
Avis Auto noma
pure chocolate
Šokolādes muzejs
Piebalgas alus
Latvijas Nafta
AK Grdumi
Restorāns terase
Jaunmoku pils
Vējkalnietis
fsudio.lv
Bez rindas
Kurzemes gaļsaimnieks
MSA group
AtputasBazes.lv
Gulbenes novads
Grobiņas TIC
Kurzemes radio
Kolkasrags
Liepāja
Amatas novads
Ventspils novads
Pāvilosta
Alsunga
Aizpute
Durbe
Grobiņa
Priekule
Daugavpils novads
Gulbene
Ergo apdrošināšana
Red sun buffet