Rezultāti Amata 2015

VietaKomanda1. lapa2.lapaViktorīnaKopā
1Kalle1304154092201044
2Dzirkstošās dīvas4104092201039
3Šurumburums4153982201033
4Zibenīgās čammas4044072201031
5Malēnieši4153752201010
6Purenītes 415362220997
74 tankisti un Suns400395200995
8Vēsu garu394373220987
9Dūdiņa Krūmiņa & Co415409160984
10Juniors410350220980
11Amatas apceļotāji410409160979
12Pavasara rezgaļi !!!!409409160978
12Skrejvaboles414404160978
14Ta vienalga410407160977
15Sniegamocis bez sniega408367200975
15Eijafjadlajegidls408407160975
17Lielā māsa Gauja410398160968
17Contry Girls410398160968
19Aiči415372180967
20Krūmu braucēji.415389160964
21Piedzīvojumu meklētāji415388160963
21Dzimšanas dienas puķu bērni414409140963
23Pipariņi413367180960
24Scuderia Rossa409370180959
25Dzintara kods 1408408140956
26Jedelnieki415399140954
27Trīsburu Matilde!405367180952
28The A-Team415396140951
28Pa gaisu vien415336200951
30Trio415395140950
31Tava mamma400409140949
31Kapteinis Rainis iepazīst Amatas lokus405364180949
33MIKS410395140945
34Amatas plostotāji405379160944
35STOP Speed408395140943
36AlusRausīši405395140940
37Kaspars un Madara410369160939
37Haļavčiki400399140939
39Kārzdabas zemene409384140933
39Bezrindas.lv410363160933
41Mēs no Čiekurkalna415355160930
42Krišuks408399120927
43Igauņi406399120925
44NISSAN meitenes410366140916
45SMS pirāti405350160915
46Kotāni410376120906
47Susur415369120904
48Marienburga390369140899
49Autoskola rullē 2404389100893
49Mēs Esam Normāli403370120893
51Mēs Tampus Gauja393379120892
52Kaut kas405364120889
53Limuzīns Jāņu nakts krāsā405363120888
532. randiņš410338140888
55Nezinīši405362120887
55Volvoisi400347140887
57R plus R415331140886
57Bērnudārzs410336140886
57Gandrīz radinieki410376100886
60Tukumnieki 41038480874
61Dandeni355349160864
62Brālēni415348100863
63Sēnes411331120862
63Gandrīz rudzupuķes410352100862
65IOS410345100855
65Začuki410325120855
67Susuriņi41537760852
68Amatas bebri410340100850
69Konservētās Lapsas403306140849
70Pipari bez Pipara39536680841
71Blondīņi40835180839
72Riekstiņš40834980837
73Beļģu vafeles415299120834
74Autoskola rullē40934380832
75Vējturi40434580829
76Armando saime41537340828
77Trakais Maks41533280827
78Autoskola rullē 1409295120824
79Tālbraucēji41032880818
79Brīnumzemi (ap)meklējot410308100818
81Ogres dāmas un puiši413277120810
82Duets410290100800
83Pelēcītc41036220792
84Fon Bīriņi409233140782
853DCADLV4093490758
86Lieliskais četrinieks3953090704
87Lindakas31531840673
88Čiekuri355212100667
89Pūt un palaid debesīs, lai nekad vairs..315219120654
90Iesācēji3652590624
91Iecavas pērles25028580615
92Karlsoni37918940608
93Rutkiņi&Co3642400604
94Smurfi27021580565
95Ievainotais Gulbītis3092550564
96Pūpīši2553080563
97Totiki29016320473
98Jenoti22021120451
99Atlētiķi031340353
100Just 4 Fun0000
100Pārsteigums0000
100Tikai uzpriekšu0000
100Vārpīši0000
100Stichsägen..0000
100Ansītis un Grietiņa0000
100Divas Ievas0000
100Panda 0000
100Vējš galvā un jūra līdz ceļiem0000
100Ceļotāji0000
Talsu novads
Alūksnes novads
Talsu novada TIC
Viesnīcu preces
Nissan Norde
Avis Auto noma
pure chocolate
Šokolādes muzejs
Piebalgas alus
Latvijas Nafta
AK Grdumi
Restorāns terase
Jaunmoku pils
Vējkalnietis
fsudio.lv
Bez rindas
Kurzemes gaļsaimnieks
MSA group
AtputasBazes.lv
Gulbenes novads
Grobiņas TIC
Kurzemes radio
Kolkasrags
Liepāja
Amatas novads
Ventspils novads
Pāvilosta
Alsunga
Aizpute
Durbe
Grobiņa
Priekule
Daugavpils novads
Gulbene
Ergo apdrošināšana
Red sun buffet