Rezultāti Alūksne 2016

VietaKomandaViktorīna1. lapa2. lapa3. lapaDegustācijaKopā
1Zirga buča20053051039501635
2Divas skudras18048549444501604
34B no V14050252343001595
4UI moto auto apmācība16050449343001587
5Ragaņi no Raganas!180517452425101584
5FOX18050248741501584
7Alūksnes Zieds14050049844501583
8Lieliskais 4-5nieks180525452415101582
9Ceļotāji 120048047143001581
10VIP-vienkārši izcilās pērles18051047141501576
11IR un NAV18048049442001574
11AVIS200485439440101574
13Bosiki18050046343001573
14Dzintara kods / Re:TV160475482445101572
15Jautrie sienāži18048048442501569
16Toorpiim18050047640901565
17Zirga smaids20048050438001564
18Bizbizmārītes18052544841001563
19VIDS20044050641501561
20Pearstyle14050948442501558
21Jemba-k18048946642001555
22Mēs i Simpsōn18047650339501554
23Nezinīši14050848941301550
23Piedzīvojumu ķērāji18049147940001550
25Ceļotāji20047048239401546
26Skuķi brīvsolī180475464415101544
272+118049045741501542
28Ripo Graži16046449941501538
29Fantāzija nestrādā14046549443301532
30Marienburgas vasarnieki14049347242001525
30Ragi16047947441201525
32Puse zooloģiskā dārza16051945039501524
33Aukstā zupa12048549042501520
34Teic, kur zeme skaistākā14048350139501519
35Burbulis20049743938001516
35Vilks un trīs sarkangalvītes18045446242001516
37Turbo omes16049849735501510
37Kārzdabas zemene16045747841501510
39Alūksnieši16046946042001509
39Vikingfjord16046148840001509
41Edgarita14050046640001506
42Laurkalnu apvienība16046547840001503
43Sit 5180464450395101499
44Pa novadu novadiem16049043741001497
45Dandeni18045046340001493
46Pilna Bāka180478449375101492
47Trallallā20049041139001491
48OKEI180467453380101490
49XS Līgas140462462415101489
50Piecatā14046350038501488
50Pekainis12047849040001488
52Klasika140463467405101485
53Krevicu ģimene18044746938701483
53Četri vietējie & briedis18045145539701483
55Konrādi14047548937501479
56SKG160445466390101471
57Zibenīgās čammas18045747835501470
58Cukuriņi12049044940501464
59K & M16046542841001463
60Velniņi Marienburgā12045247541501462
61101. ekipāža14048445038501459
62Flowerpower16045943040901458
62Kas kaiš ?14045045641201458
64NZ-518044042840501453
64Trakie Susuri100474494375101453
64Tāpat vien160495428360101453
67Motoekskluzīvs16046541241501452
67Hermīnes16046039743501452
67Gargurnīši un Ko10047347940001452
70Viens, divi, trīs...16044043940801447
70Kalvis Kleins18045840940001447
72Zamarīši10048044740001427
73Ziedu laiva18042448433001418
74BZN14046542239001417
74Asti gaisā!12043245541001417
76BMW Power16043245936501416
76Šprekstele14044946736001416
7817x318052448422501413
78Vēsu garu14044247136001413
804 x 4 + 118045534642501406
81Pa gaisu vien10052846631001404
82Baltā zirgā14042539943501399
83Malēnieši140513454280101397
84El Chapo12042043242001392
85Medusmaize16050934637501390
86Āķis lūpā18041043236501387
87Jūrnieki18040340839501386
88Ceļotāju tauta10045547335501383
89Savējie120433407410101380
902+26041951738001376
91Mērnieki12042048535001375
92Zaļie14041543938001374
93Četri tankisti un suns8049449830001372
94Čumbiņa14047244431501371
95BPP16043444932501368
96Emīla blice12049140034501356
97Pāris8041542443501354
98Meitenes ķirsī10042144239001353
98Vētras sēja10047039838501353
100Pusprecētie10046438540101350
101Vietējie 216052031135501346
102Vampīra bieds16042038236501327
103Iecava 80-tie160460435255101320
104Ternario14039041837001318
105Dunāji10051548721501317
1061 V V 1160453453235101311
106Jūlijs matos14044048125001311
108Ar mani atkal runā kaijas16048540126001306
108Shiny Happy People8041145536001306
110Dzimšanas diena14047547021501300
111Ķirsīši6035548140001296
112Minioni6039045339001293
113Piejūras krasts10034941141501275
114Kurzemes Gaļsaimnieks120389384365101268
115Pupuķis10046340230001265
116Brigada60484442265101261
116Ne viss ir zelts16045727936501261
118Pērkons10042833240001260
119EŽŽY18041034831501253
119Xdrive8043638235501253
121Purvziedi100385391365101251
122Kas mutē spīd14048524138001246
123SGS18039027139901240
123Baltais Gulbis2048042032001240
125Laimīgie Kukū12041545524001230
126OK (saliedēti, kā ORBIT KOŠĻENES)100507401195101213
127Eži miglā120500472110101212
128Susuri10041446223001206
129Zaļmeži80368375365101198
129Adrakaši10040048321501198
131Sarkanie pipari12047831728001195
132Ropažu Ūdri160339300385101194
133Vētrasputni160420393210101193
134Divritenis16020541241501192
135Smalkais Stils8049532229001187
135Vietējie 18037542720501187
137Krasta apsardze10031040137501186
138Vecs Fiats14041542419501174
139Koki puķēs100492304260101166
140Dreimaņi16034927538001164
141Rīdzinieces izbraukumā14046024132001161
142Džūkstes Ūdri14033030038001150
143Sleži10042446516001149
143Ātrās kūciņas40424460215101149
145Saunu būve14032031537001145
146Brīvprātīgie inspektori100430469135101144
147Johaidī8049545611001141
148Mīļā Alūksne8044540021001135
149Marta8035545624001131
149Vētras Putni140441255285101131
151Oskars 14034439523001109
152Vēja slotas6049035919501104
153Tūristi4047236922001101
154Džunguriņi8047544255101062
155Electus Racers10039330725501055
156Visi savējie042437222501021
157Senjori rullē.2042745112001018
158NSK12036031521001005
159Kāmīts negriež pilnu ratu04064281350969
160Tīģeri1404372051800962
161Bruņurupucis brīvdienās1602803121350887
162Pipars un Princeses1402582542150867
163Freibī Team039520025010855
164Mans Subaru10033540800843
165Familia203803346510809
166JDD03832541700807
167Šeit un tagad0463275600798
168Feinschmeckeri402402362100726
169Pasaules iekarotāji0375329010714
170Floderi201802822050687
171Zaļā vardīte02553397010674
172Spara rats03561351800671
173Mežonīgie Krastiņi203541541280656
174Pujeņu pušķis Alūksnē60255241500606
175Dod pieci140190179920601
176Divmeitiņas1001451621400547
177Brīvie20215119700424
178Supermeni20245301150410
179GT441103169000406
180Kalnvītoliņi8023054010374
181Čivļi000000
181Piedzīvojumu meklētāji000000
181Čiekurkalns000000
181Džimlai rūdi rallalā000000
181Betleme000000
181Meža Bebri000000
181Jaba-daba-dū000000
181Sievietes ar kaislību pret auto.000000
181Smalkie vilki000000
181Pa šiko000000
181Kurzemes pērles000000
181Svētā 5vienība000000
181Ķenguri000000
181Ventiš000000
181Gulbēnieši000000
181Veiksme000000
181Avārijas brigāde000000
181Skolotājas000000
1812 Fast 4 Opel000000
181Pēddziņi no Fridrihštates000000
181Fricis000000
181Audi000000
181Lieliskais četrinieks000000
181Frīki000000
181Profi000000
181Smaidīgais000000
181Saulesbrāļi000000
181Pirāti000000
181Lizums000000
181Sakura Zars000000
181Kobra 11000000
181Aklie irši000000
181Vējiem līdzi000000
181Zuze000000
181Žē-Zē Duo000000
181Vidzemnieki000000
181Mandarīni000000
181Volvoisi000000
Talsu novads
Alūksnes novads
Talsu novada TIC
Viesnīcu preces
Nissan Norde
Avis Auto noma
pure chocolate
Šokolādes muzejs
Piebalgas alus
Latvijas Nafta
AK Grdumi
Restorāns terase
Jaunmoku pils
Vējkalnietis
fsudio.lv
Bez rindas
Kurzemes gaļsaimnieks
MSA group
AtputasBazes.lv
Gulbenes novads
Grobiņas TIC
Kurzemes radio
Kolkasrags
Liepāja
Amatas novads
Ventspils novads
Pāvilosta
Alsunga
Aizpute
Durbe
Grobiņa
Priekule
Daugavpils novads
Gulbene
Ergo apdrošināšana
Red sun buffet