Balvas, komandas,rezultāti 2013 Vasara

Vieta  Nr. Komandas nosaukums ROAD Viktorīna Punktu tabula Kopā
1 125 Idille dillēs # 2 20 200 1320 1540
2 6 Per Aspera ad Astra   200 1310 1510
3 98 Jāņa bērni   160 1350 1510
4 210 Našķis un Drašķis 10 160 1330 1500
5-6 160 Lapmžciems rullē 20 200 1270 1490
5-6 122 Asie Vanagi 50 160 1280 1490
7-9 7 Dieva rati   180 1300 1480
7-9 101 Rasta peace   200 1280 1480
7-9 114 Vietējie 50 200 1230 1480
10-11 4 L.I.R.A. komanda   180 1290 1470
10-11 188 Citroniņi   160 1310 1470
12-14 151 Tik uz priekšu   180 1280 1460
12-14 84 Seski 10 160 1290 1460
12-14 121 M.Ē.S. 30 180 1250 1460
15-19 137 Vinmēr gatavs!   160 1290 1450
15-19 167 Tīģerkliņģernēģeri  Kurzemē 50 140 1260 1450
15-19 200 ERGO Holidays 3 30 160 1260 1450
15-19 27 Štofiņi 50 160 1240 1450
15-19 52 Omnibuss 50 160 1240 1450
20-23 89 Ar taureņiem vēderā   160 1280 1440
20-23 152 Čibugas   180 1260 1440
20-23 2 Labumu meklētāji 10 160 1270 1440
20-23 21 Vēsā mierā! 40 160 1240 1440
24-29 26 Ķēniņi   160 1270 1430
24-29 56 Palaiž garām!   160 1270 1430
24-29 86 Krāsainie lācīši   180 1250 1430
24-29 120 Riki Tiki Tavi   180 1250 1430
24-29 189 Lauski   160 1270 1430
24-29 41 Supper Sonic 10 180 1240 1430
30-34 5 Simple - Simply the best   160 1260 1420
30-34 22 Fon A.I.R.I.   160 1260 1420
30-34 76 Uzziedēja Invisada   160 1260 1420
30-34 127 Lux Faktors 30 160 1230 1420
30-34 117 Mākoņstūmēji 50 140 1230 1420
35-40 17 Avārijas brigāde   140 1270 1410
35-40 72 Neprecētie   140 1270 1410
35-40 126 Čiuļi pipši   160 1250 1410
35-40 179 wAlts 30 180 1200 1410
35-40 10 Visu daru es ar prieku 10 180 1220 1410
35-40 12 Jautrie vīri 50 100 1260 1410
41-45 61 Viņš un 4 riepas   140 1260 1400
41-45 85 It Kā Kopā   120 1280 1400
41-45 64 Pa gaisu vien 10 200 1190 1400
41-45 94 Fermeri 20 140 1240 1400
41-45 116 Fantastiskais piecinieks 30 120 1250 1400
46-50 100 Mazie Lāčuki   140 1250 1390
46-50 124 Idille dillēs # 1   200 1190 1390
46-50 129 Astoņkājīši   160 1230 1390
46-50 135 Siguldas minerālūdens   160 1230 1390
46-50 170 Zibzibzibsnenes   140 1250 1390
51-58 25 Ceļojošais cirks   180 1200 1380
51-58 30 Komanda ar karti   180 1200 1380
51-58 57 Quattro   140 1240 1380
51-58 87 Jaunpils trakie   180 1200 1380
51-58 99 Zepu ģimenīte   160 1220 1380
51-58 178 Burbuļukas   140 1240 1380
51-58 1 Mītavas 4-nieks 30 160 1190 1380
51-58 28 Simply the best rally team 40 180 1160 1380
59-69 13 Uz Tukumu pēc smukuma   160 1210 1370
59-69 16 Mellie   160 1210 1370
59-69 34 Zibšņi   120 1250 1370
59-69 58 Z komanda   200 1170 1370
59-69 78 Labumu racēji   200 1170 1370
59-69 95 Zibens McRedīss   160 1210 1370
59-69 123 ALAN komanda   140 1230 1370
59-69 145 Raselīši   160 1210 1370
59-69 165 No stress   180 1190 1370
59-69 173 Bezceļu burunduki   180 1190 1370
59-69 195 Žakiņi & Co   140 1230 1370
70-72 55 eXperimnts   180 1180 1360
70-72 168 Team 19 50 120 1190 1360
70-72 20 Ķiļķēni un klimpas 10 120 1230 1360
73-79 29 Reņģes tomātu mērcē   120 1230 1350
73-79 33 Atpūtnieki   140 1210 1350
73-79 82 Frininiu no Gaujmalas   180 1170 1350
73-79 113 Trakie putni   140 1210 1350
73-79 141 Kraukšķīgās vafeles   160 1190 1350
73-79 48 Četri B 20 200 1130 1350
73-79 68 A + L kvadrātā 20 140 1190 1350
80-89 3 Bez maskām   180 1160 1340
80-89 19 Kolka Cool   200 1140 1340
80-89 75 Skarletas   160 1180 1340
80-89 103 Raļļu pandas   160 1180 1340
80-89 115 Mežāžu reiss   120 1220 1340
80-89 143 Dzīvība 10 160 1170 1340
80-89 198 ERGO Holidays 2   180 1160 1340
80-89 215 4 x 4   140 1200 1340
80-89 74 Žmuļi 20 140 1180 1340
80-89 88 Gold Group Racing 40 180 1120 1340
90-98 50 Putekļu dzinēji   140 1190 1330
90-98 156 Dzīv i dzīv   200 1130 1330
90-98 172 Viva la MOKKA 30 120 1180 1330
90-98 201 Bēgošā līgava un viņas māsas 20 160 1150 1330
90-98 45 Konrādi 40 140 1150 1330
90-98 105 Topgears nerullē 40 120 1170 1330
90-98 63 Super trio 50 120 1160 1330
90-98 32 Džimmas   80 1240 1320
90-98 37 Triāda   160 1160 1320
99-103 11 Slepenās Māsas   100 1210 1310
99-103 147 Lēnie 2 30 180 1100 1310
99-103 154 Labākie draugi   180 1130 1310
99-103 9 Četri tankisti un suns 10 160 1140 1310
99-103 130 Aveko 50 60 1200 1310
104-107 8 Chillout :)   140 1160 1300
104-107 79 Moto ekskluzīvs   60 1240 1300
104-107 128 T.L.K. - traki laba komanda   160 1140 1300
104-107 106 Okei 20 160 1120 1300
108-110 38 Joy Ride   60 1230 1290
108-110 40 Pēdziņi no Fridrihštates   120 1170 1290
108-110 110 Bišumices   140 1150 1290
111 69 Smurfi   140 1140 1280
112-115 18 Kannenieki   100 1170 1270
112-115 42 Baltie lāči   160 1110 1270
112-115 70 SIA /''AmberCRO/'' team 1   160 1110 1270
112-115 81 Ezīši miglā   100 1170 1270
116-117 66 ĻOŅKAS pavēlnieki   140 1120 1260
116-117 107 Pumis   120 1140 1260
118-121 62 Auziņi   20 1230 1250
118-121 71 SIA /''AmberCRO/'' team 2   160 1090 1250
118-121 119 LADE 90 -   80 1170 1250
118-121 92 Springšļu dzirnavas 40 120 1090 1250
122-127 31 Pārdaugavas SAS   100 1140 1240
122-127 108 Askorbīnskābe   100 1140 1240
122-127 148 Zvaigžņu vētra 40 120 1080 1240
122-127 177 Lieliskais četrinieks un suns   100 1140 1240
122-127 184 Laimīgi kopā...!   100 1140 1240
122-127 80 AG 10 100 1130 1240
128-129 60 JNN FUN   160 1070 1230
128-129 91 Z.I.I.M.A.   120 1110 1230
130-134 35 Gudra kā skudra   140 1080 1220
130-134 97 Šņitvītoli   80 1140 1220
130-134 158 Rupuči   120 1100 1220
130-134 187 ERGO Holidays   180 1040 1220
130-134 24 Pandiņas 10 120 1090 1220
135 93 Gaviļniece un svētku viesi   100 1110 1210
136-139 53 Z punkts   60 1130 1190
136-139 104 Četri tankisti un suns 2   140 1050 1190
136-139 150 Harēms   100 1090 1190
136-139 190 ERGO Holidays 1 20 160 1010 1190
140-144 43 4 Vēji   160 1020 1180
140-144 46 Tipitī   160 1020 1180
140-144 54 Castor fiber & squad   140 1040 1180
140-144 118 Vientuļais klejotājs   0 1180 1180
140-144 131 2 +3 30 140 1010 1180
145-147 44 Ašais CADDYlaks   100 1070 1170
145-147 67 Peļu pāris   160 1010 1170
145-147 159 Brunis   160 1010 1170
148 23 Mūžam žirgtie labumu meklētāji   40 1110 1150
149-152 15 Susuri   120 1020 1140
149-152 47 Kopā autostropā   140 1000 1140
149-152 164 Gandrīz Ideālie   0 1140 1140
149-152 65 Čiekurkalns 40 160 940 1140
153-154 176 Kociņi uz riteņiem   200 930 1130
153-154 218 Spēļvernieki 30 120 980 1130
155-156 36 Emīla nedarbi   20 1100 1120
155-156 171 Minnija & Mikijs   100 1020 1120
157-159 14 Kārumnieki   40 1050 1090
157-159 96 Super mazie   80 1010 1090
157-159 204 Atpūtnieki 2 20 160 910 1090
160 211 Ka - Čau!   60 1010 1070
161-162 51 Autoskola Unamiks rullē   100 950 1050
161-162 138 Teterīši   40 1010 1050
163-165 90 Mazais kapteinis   20 1020 1040
163-165 109 Polo TM   100 940 1040
163-165 140 Kamikadzes   40 1000 1040
166-169 39 Saules krasts   100 900 1000
166-169 59 Jautrās ogas   100 900 1000
166-169 149 Pūks un viņa draugi   180 820 1000
166-169 155 Lauva nāk!   20 980 1000
170-172 49 3 vienā   180 810 990
170-172 136 Raibu raubie baltajā 40 120 830 990
170-172 205 Intelektuālais spēks   160 830 990
173-174 166 Cālīšpurva kvintets   100 850 950
173-174 197 Ķirši   140 810 950
175 77 Yahooo!   40 900 940
176 185 Uzvarieši   0 930 930
177 161 Saules kaķi   160 760 920
178 183 Aiziet!   40 870 910
179-181 83 A komanda   20 870 890
179-181 163 Nerātnie taureņi 2   140 750 890
179-181 182 Resgaļi   80 810 890
182-183 146 Rūķu nams 2   100 770 870
182-183 162 Nerātnie taureņi 1   120 750 870
184 144 Rūķu nams   100 750 850
185 102 Māsas Ziedones ar Bērziņu 40 160 610 810
186 186 Adventure Ride   100 700 800
187-188 174 Glam Collection   40 720 760
187-188 203 Braucam!   120 640 760
189 217 Iesācēji   0 750 750
190 213 Sauainā -saules komanda   120 620 740
191-192 196 Smalkais stils   60 660 720
191-192 212 Līksmā Mēness komanda   120 600 720
193 214 Tālbraucēji   80 520 600
194 194 Lielceļa spameris   0 580 580
195 220 Divi plus 4   40 490 530
196 157 Viksie gliemeži   0 510 510
197 191 Šiki Štiki   80 390 470
198 188 Citroniņi   160 1310 1470
199 192 Vanadziņi   0 370 370
nefinišē 73 Dabas bērni   0 0 0
nefinišē 133 Austrumi   0 0 0
nefinišē 134 A kāpēc nē?   0 0 0
nefinišē 139 Muzikālā darbnīca   0 0 0
nefinišē 169 Jautrais četrinieks   0 0 0
nefinišē 175 Ķikurīši   0 0 0
nefinišē 180 Trakie zirgi   0 0 0
nefinišē 181 Nenotverami   0 0 0
nefinišē 193 Zibens ķertās   0 0 0
nefinišē 199 Nē!   0 0 0
nefinišē 202 Lieliskais četrinieks   0 0 0
nefinišē 206 A&M   0 0 0
nefinišē 208 Sitiens zem jostas   0 0 0
nefinišē 209 Gāze grīdā   0 0 0
nefinišē 216 Gliemeži   0 0 0

 

Balvas no:

AtpūtasBāzes.lv   200 Eiro pirmajai vietai

AVIS auto noma - Jebkura auto noma nedēļas nogalē ar pilnu degvielas tvertni(bezmaksas)

Piebalgas alus   Dāvanas tieši no ražotnes līnijas

Halis Toys  Balva jaunākajam tūrisma rallija dalībniekam.

Viesu nams Juku dzirnavas   Dāvanu karte 60 Ls vērtībā

Zemnieku saimniecība Indāni   Dāvanu karte 56 Ls vērtībā

Kempings Dižāpas   Dāvanu karte 40 Ls vērtībā

Atpūtas centrs Plosti   Dāvanu karte - pirmās vietas ieguvējiem - 110 LVL vērtībā ( dekorēta ar rožu lapiņām LUX mājiņa 2 personām, āra džakuzi 2.5 h divām personām un šampanietis numuriņā, brokastis 2 personām)

Saldus gotiņas  5 saldumu komplektu balvas

Siguldas Minerālūdens  Katrai ekipāžai dāvana.

Skrundas muiža  - Divas dāvanu kartes divām personām LUX numurā

Krogs AitiņLauvas  -  Dāvanu karte – vakariņas četrām personām mednieku krogā „AitiņLauvas”.

Raidījums STOPkadrs - kino apmeklējums vairākām personām

Jaunmoku pils  Dāvanu karte Jaunlaulāto numurs: Divvietīgs numurs, kas domāts īpaši jaunlaulātajiem.

Pure Chocolate - Ekskluzīvas šokolādes trifeļu izlases 1. – 3. vietas ieguvējiem.

Very Berry  -  Very Berry dabīgie dzērieni (morsu izlase),komandai ar “vissulīgāko odziņu”.

AdventureRide - Zirgu izjādes - Dāvanu kartes 90 Ls vērtībā: - trīs stundu pargājiens apvidū ar zirgiem ,- vienas stundas izjāde divām personām + jāšanas apmācība ,- bērnu izjāde - instruktora pavadībā

Tūrisma attīstības valsts aģentūra - Nesteidzīgākajai komandai - "Latvijas jaunatklājējiem" dāvina tūrisma kartes un pārsteigums no "Atklāj Latviju no jauna"

Maizes ceptuve Lāči  -   "Lāču"  gardumi.


 

Jau pieteikušās šādas komandas:(pieteikt komandu variet sadaļā REĢISTRĒT, komandu skaits ierobežots.Biļešu cenas katram rallija dalībniekam - 9 Ls Bērniem līdz 12 gadu vecumam dalība ir bez maksas.) Biļešu iegāde ŠEIT

 

Paksīši - Edmunds Paksis, Laura Pakse, Eduards Paksis, Edgars Paksis Rīga

3 vienā - Ināra Kvedaraviča, Ričards Kvedaravičs, Laura Ubarste      Rīga

eXperiments  - Jānis Lavendels, Kristīne Nicmane, Ansis Lavendels, Santa Lavendele    Talsi

Bez maskām-Juris Kačoreks,Daiga Kačoreka,Gerda Kačoreka,O.Jansons,P.Jansons Talsi, Ventspils

Astoņkājīši - Artis Brūveris, Laura Brūvere, Lāsma Brūvere, Krišjānis Brūveris    Jelgava

Motoekskluzīvs - Aigars, Iveta    Rīgas apriņķis

Jautrais četrinieks - Sigita Vasiljeva, Maksims Vasiljevs, Kristīne Elnione, Loreta Elnione   Jūrmala

Subarupower - Uldis Andersons,Roberts Andersons,Liene Bankova,Laura Reinfelde    Rīga

4 Vēji - Iveta Kovtuņenko, Jānis Kovtuņenko, Sarmīte Melece, Viktors Melecis   Alūksne/Gulbene

Pārdaugavas SAS - Livija B., Ruta Z., Sandra S., Ļubova B.   Rīga

Dzīvība -  Linda, Klāvs, Laura,Georgs   Rīga

Biezās Lapsiņas  - Aiva Altenburga, Dita Silava, Kristīne Kārkliņa, Agnese Gintere   Tukums,Džūkste

Čibugas Jānis Kaspars, Laura Veģe, Rihards Veģis, Kristiāna Lauciņa-Veinere   Iecava 

Slepenās Māsas - Evija Mālniece, Daina Kļaviņa - Erkmane, Lelde Filipoviča, Luīze Erkmane   Pļavniekkalns, Ķekavas novads

Jautrie vīri  -  Uldis Mālnieks, Ivars Erkmanis, Ričards Jenčs, Emīls Mālnieks,Eduards Erkmanis   Pļavniekkalns, Ķekavas novads

OKei  -  Annija Horste,  Klāvs Kislins,  Olafs Horsts, Gita Horste,  Gundega Selga Horste  Ventspils

Čorķiki (latviski velniņi)  -  Inese Turka   Ogre

Z.I.I.M.A.  -  Maija Pavinska, Igors Pavinskis, Ilma Zivtiņa, Zaiga Kronberga, Aivars Putniņš    Rīga

Raibu raibie baltajā - Ieva, Māris, Aija, Inga, Ilze   Rīga, Rūjiena

Māsas Ziedones ar Bērziņu  - Larisa, Valentīna, Jānis   Rīga, Upeslejas

Per aspera ad astra - Kārlis Ķergalvis, Fricis Ķergalvis, Dace Leitāne, Ineta Freimane   Jaunpils

Bišumices  -  Imants Sviķis, Aneta Sviķe   Rīga

Avārijas Brigāde - Edgars Cīrulis, Anda Lagzdiņa, Līga Paparde, Undīne Kaudze  Ventspils

Ar tauriņiem vēderā - Normunds Agrums, Guna Jumiķe   Jelgava

Labākie draugi - Signe Gorbāne, Elīna Dambe, Intars Dambis, Vineta Kaušele  Alūksne

Četri B - Roberts Bērziņš, Iveta Blūma, Vija Bērziņa, Māris Blūms  Liepāja, Cēsis

Castor fiber & squad - Agnese Bebre, Jānis Mickevičs, Sandra Mickeviča, Jānis Meijubers  Rīga

Seski - Māris Kazāks  Iecava

Z punkts - Aigars Zukmanis, Gunita Z., Karina Z., Raivis Z.   Lielvārde

Fantastiskais piecinieks-Aija Jēce,Mārtiņš Freimanis,Aivars Zīle,Viktorija Oklāne,Elīna Zīle   Ventspils

Askorbīnskābe - Ieva Kļaviņa, Artūrs Tamanis, Toms Rūdolfs Jušēns, Rasa Tamane  Salaspils

Rupuči - Andžs Skrebelis, Krista Skrebele, Sergejs Sauličs , Daiga Sauliča, Mārtiņš Skrebelis   Vecumnieki

Viksie gliemeži - Kaspars,Iveta,Vika,Džipo,Alīna  Rīga

Springšļu dzirnavas - Kristaps Zips, Jānis Zips, Viviana Zipa, RudīteBite   Līgatne

Labumu meklētāji - Māris Einiks, Ligita Einika, Rinalds Einiks    Rīga

Skārletas - Sanita Jantona, Sanita Krīgena, Santa Krīgena, Arūns Lieķis, Inta Znotiņa, Iveta Ķerve   Liepāja

Intelektuālais spēks - Agris Nipers, Irina Žemaite Dzicēviča, Agrita Nipere, Mārtiņs Kaļinka  Rīga

\"Neprecētie\" - Inga Māliņa, Uldis Vārpiņš, Ramona Karavica, Ritvars Māliņš, Oto Māliņš   Limbaži

wAlts - Artis Mednis, Kristīne Veisberga-Medne, Agita Kalvāne, Dace Mustafējeva   Cēsis & Džūkste

Labumu racēji - Marita Spuntele-Kondrjakova, Deniss Kondrjakovs   Olaines pag., Jāņupe

Žakiņi & Co - Baiba Žakaite, Solvita Žakaite, Agrita Žakaite, Harijs Žakaitis, Edgars Bondarenko, Oskars Leibus, Estere Bondarenko   Rīga

A Komanda - Ilze Apine, Kārlis Apinis, Linda Ankoriņa, Liene Ankoriņa, Reinis Ankoriņš   Rīga

Maha - Māra Timermane, Haralds Čīča    Rīga, Mangaļi

Mežāžu reiss - Egils Jēgermans, Inese černuho, Anita Drille   Rīga

Uzvarieši - Modris Griķis, Mārtiņš Griķis, Iveta Putniņa   Bauska

Raselīši - Edgars Rasa, Agnese Meldere-Rasa, Sonora Rasa, Santa Rasa, Andis Stivriņš  Tukums

Susuri - Mareks Maļavko, Sanda Dūma, Anžela Vītola, Mārtiņš Timuks, Ilze Timuka   Rīga

Sia \"AmberCRO\" team 1 - Jānis Eņģelis, Rinalds Pudulis, Evita Švarca, Madara Dzērve, Zane Palepa  Rīga

Sia\"AmberCRO\"team 2 - Dzintars Sarkanbiksis,Jūlija Gabrusenoka,Dāvids Sarkanbiksis,Santa Padoma  Rīga

Simply the best rally team - Jānis Mūrnieks, Zane Mūrniece, Pārsla Zaķe  Rīga

Lux Faktors - Krišjānis Reķis, Alisa Reķe, Māris Reķis, Zelma Andra Reķe, Jānis Puļčs  Rīga

Jaunpils trakie - Māris Lagzdiņš, Ingrīda Lagzdiņa,Dzidra Zilicka,Renārs Lagzdiņš    Jaunpils

Krāsainie lācīši - Gints Strazdiņš, Sigita Freimane, Agnese Ziediņa, Vilnis Sergejevs  Jaunpils

Atpūtnieki - Kaspars Damanis, Solvita Dreimane, Signija Ozola, Didzis Siliņš  Madona

Topgears nerullē! - Oskars Kopcis, Velga Kopce, Zigfrīds Kopcis, Dace Kalnīte  Ikšķile

Cālīšpurva Kvintets - Jānis Annens, Jānis Annens Juniors, Baiba Annena, Kristīne Jurkina, Ainārs Laizāns Baloži

Kolēģi - Kaspars Ludbaršs, Sergejs Uzuls, Līga Vilkauša, Olga Laksa, Sanita Uzula  Rīga

Dieva rati - Aigars Mizga, Jānis Siliņš, Ints Marcinkēvičs, Arvils Mizga Jaunpils

Rūķu nams - Ivars Drozdovs, Sigita Drozdova, Valts Drozdovs, Inese Lielpētere, Kristīne Lējēja  Rīga

Pēddziņi no Fridrigštates - Ieva Beitāne, Andis Dombrovskis, Uģis Beitāns, Ieva Ķilpe, Ričijs  Rīga

Štofiņi - Inta Štoferte, Normunds Štoferts, Loreta Štoferte   Kandava

Ķēniņi - Aiva Ķēniņa, Uģis Ķēniņš, Mariss Ķēniņš, Elīna Ķēniņa  Kandava

Rūķu nams-2 - Eduards Jasulovičš,Kaspars Stirna,Andrejs Jasulovičš,Gustavs Zeps,Nora Pilāne Rīga

Džimmas -Baiba Stepanova,Jānis Bresme, Rūta Stepanova, Mareks Bresme,Renārs Bresme  Taurupe

Triāda - Agnis Rode, Indra Rode, Emīlija Rode   Rīga

Simple - Simply the Best - Inese Zerne, Lauma Zaļuma, Randa Orlovska, Tomass Lodītis, Iveta Nagle  Salaspils, Rīga, Dobele, Engure

Reņģes tomātu mērcē - Magda Rugāte, Inese Piekus, Marta Rugāte, Helvijs Piekus   Rīga

Jāņabērni - Krists Dzenis, Sanita Šreibere, Inga Zamerovska, Santa Jarceva  Rīga, Sigulda

Saulainā-saules komanda - Mārcis Purviņš, Ulrika Šulca-Ašeradena, Krists Freibergs, Renars Purviņš, Markuss Purviņš  Ādaži

Līksmā Mēness komanda - Laura Stepane, Ingus Stepans, Anete Stepane  Ādaži

No stress -  Aldis Lesinskis, Evita Frančenko    Jūrmala

Aveko - Aldis Višs, Valdis Volkovičs, Gints Ozoliņš, Edgars Staņislavskis  Rīga

Burbuļukas - Zigurds Kudulis, Agita Kraukle, Elīna Zālīte, Linda Zalīte   Rīga

Ceļojošais cirks - Armīns Bulderis, Aija Kalēja, Roberts Kalējs, Ketija Krama  Alūksne/Rīga

AG. - Artis Gedrovics, Agate Gedrovica  Rīga

Pūks un viņa draugi  -  Andris Cekulis  Ape

Komanda ar karti - Elita Kārkliņa, Atis Kārkliņš, Evita Pīgozne, Andris Jansons  Ogre/Rīga

Četri Tankisti un Suns - Arvis Mūrnieks, Laura Mūrniece, Zippo, Ieva Pastare, Egils Staris   Rīga/Ventspils

Riki Tiki Tavi - Aivita Prancāne, Aija Veidemane, Juris Veidemanis, Raimonds Putns  Rīga/Dobele

LAUVA NĀK!..labumus baudīt!-Zintis Andersons, Lauma Ansone, Renārs Gorsvāns, Linda Gorsvāne  Lēdmane

\"Čiuļi pipši\"  - Kristīne Stumberga, Jānis Dzerkalis   Rīga/Kadaga

Kannenieki - Ilze Sebre, Aija Sebre, Baiba Grantiņa   Mālpils novads

Autoskola Unamiks rullē - Ivars Lācis, Mikus Lācis  Jelgava

Springšļu dzirnavas - Kristaps Zips, Jānis Zips, Viviana Zipa, Rudīte Bite  Līgatne

Pa gaisu vien! - Maija Miezīte, Silvija Miezīte, Zane Zauere, Liāna Cirska, Linards Cirskis  Jūrmala

L.I.R.A. komanda - Arnis Bankovičs, Ilona Bankoviča, Laura Bankoviča, Roberts Bankovičs  Rīga

Yahooo! - Alīna Vasko, Aleksandrs Usovs, Elīna Judeloviča, Alekseju Antonjuku   Rīga

Resgaļi - Inese Šaraka, Iveta Kovaļevska, Sandris Kovaļevskis, Vinets Valdeks, Vita Valdeka Daugmale, Ķekavas nov.

Mūžam žirgtie labumu meklētāji - Kaspars Vaičiulēns, Daira Vaičiulēna, Dāniels Vaičiulēns, Dāvis Vaičiulēns  Rīga

Kraukšķīgās vafeles - Madars Šmits, Edgars Markiļēvičs, Ieva Cīce, Elīna Stepanova, Jānis Jansons  Slampe

Vēsā mierā! - Ģirts Beikmanis, Rihards Beikmanis, Baiba Granta, Krista Elza Beikmane, Edgars Briedis  Cēsis

Muzikālā darbnīca - Gundars Rusovs, Ilze Rusova, Indriķis Rusovs   Rīga

Smalkais stils - Inese Klusa, Zane Adijāne, Iveta Madelāne, Iveta Morusa  Rīga

Saules kaķi - Dace Pipure, Jekaterina Ruģele, Ieva Ruģele, Ērika Ruģele, Vjačeslavs Voliņecs  Jelgava/Rīga

Spērveļnieki - Mārtiņš Jansons, Arnis Jansons, Dace Jansone, Agnese Krūmiņa, Alise Krūmiņa Laucienes pagasts, Talsu nov.

\"Ķiļķēni un klimpas\" - Armands Zariņš, Elīna Zariņa, Raivo Zariņš, Inita Dārzniece, Jānis Dārznieks, Līva Dārzniece, Henrijs Krauklis  Smiltene, Rauna

Saules krasts - Vigda Jirgensone, Andis Ozoliņš   Rīga

Uzziedēja Invisada - Dace Cabule, Sandra Beikmane, Vita Briede, Ina Skrastiņa   Cēsis

Peļu pāris - Dainis Sproga, Elita Āboliņa     Babīte

Pandiņas - Guntars Peters, Sigita Sķudula, Liene Kuģevica, Ģirts Peters   Ādaži

Kārumnieki - Dace Muižule, Gints Meija, Nikolajs Skvorcovs   Riga

Gaviļniece un svētku viesi - Atis Šulte, Antra Kaša, Gatis Zūlis, Inga Nartiša    Mārupe

Idille dillēs # 1 - Agnese Šmaukstele, Ruta Dziļuma, Oskars Kazaks, Katrīna Tursa, Ojārs Šmaukstelis   Ādaži

Idille dillēs # 2 - Dagnija Šmaukstele, Jānis Patmalnieks, Laura Petrovska, Uldis Baumerts   Rīga

Čiekurkalns - Aivars Viļums, Ginta Vītola   Rīga

Braucam! - Jolanta Degle, Iveta Saliņa, Nelda Degle, Beāte Anna Turlā  Sala, Salas nov.

Nenotveramie - Dana Aļševska, Aleksandrs Ņikitins  Saulkrasti

Ļoņkas pavēlnieki - Guntars Brils, Anita Kolbina   Salaspils

Bēgošā līgava un viņas māsas- Elva Vaivare, Liene Bitlerjus, Ilze Rungēvica, Ilze Klints  Liepāja

Team 19 - Ingus Rigass, Kristiāns Rigass, Sarmīte Rigase, Aļona Rigase  Rīga

Jautrās ogas - Aija Bērziņa, Katrīna Vilne, Kārlis Vilnis, Inga Dzene   Rīga

Zibens McRedīss - Artis Ziemelis, Lāsma Āboliņa, Ansis Ziemelis, Gerda Ziemele  Jelgava

Visu daru es ar prieku! - Andris Ceļmalnieks, Žanete Ceļmalniece   Daugmale

Tālbraucēji - Valdis Jekabsons, Evija Jēkabsone, Deivids Jēkabsons, Megija Jēkabsone   Ādaži

Gliemeži - Māris Seglenieks, Evija Segleniece, Madara Segleniece, Markus Balgalvis Rīga

Šmitvītoli - Laura Vītola-Šmite, Jānis Šmits

Talsu novads
Alūksnes novads
Talsu novada TIC
Viesnīcu preces
Nissan Norde
Avis Auto noma
pure chocolate
Šokolādes muzejs
Piebalgas alus
Latvijas Nafta
AK Grdumi
Restorāns terase
Jaunmoku pils
Vējkalnietis
fsudio.lv
Bez rindas
Kurzemes gaļsaimnieks
MSA group
AtputasBazes.lv
Gulbenes novads
Grobiņas TIC
Kurzemes radio
Kolkasrags
Liepāja
Amatas novads
Ventspils novads
Pāvilosta
Alsunga
Aizpute
Durbe
Grobiņa
Priekule
Daugavpils novads
Gulbene
Ergo apdrošināšana
Red sun buffet